metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)22.05.2014 12:47

Urząd nie ma się czym chwalić. Brak jest bowiem PODJAZDU dla wózków (dziecięcych) !!!

100


armator ~armator (Gość)22.05.2014 13:48

zdjęcie numer dwa, lewy górny róg :)

40


obs. ~obs. (Gość)22.05.2014 14:09

Czarna Droga ma ostatnio dobrą passę. Niedawno załatali dziury. Ciekawe co tam się szykują?

50


mooloo ~mooloo (Gość)22.05.2014 14:28

Wow... spadłem z krzesła, ale news..

50


CoolMen ~CoolMen (Gość)22.05.2014 15:38

I to wszystko bez dofinansowania z Unii Europejskiej? Coś takiego!!!

50


ja ~ja (Gość)22.05.2014 16:52

Cenzura zdjęć nie dotyczy?

Moderator: już dotyczy ;)

31


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)22.05.2014 18:15

"ja" napisał(a):
Cenzura zdjęć nie dotyczy?
Moderator: już dotyczy ;)


To ja mam taki koncept: kolega Piotrkowianin podeśle wszystkie posiadane zdjęcia z dziurami w jezdniach i przykładami brakoróbstwa drogowców. A Moderator na zdjęciach poprawi wszystko na tip-top. ;) Miasto zaoszczędzi pierdylion złociszy na remontach i poprawkach. ;)
Napis na murze w miejscu publicznym łatwiej zaakceptować, niż zdjęcie tegoż napisu? ;)
Nie ogarniam.

40


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)22.05.2014 18:25

"CoolMen" napisał(a):
I to wszystko bez dofinansowania z Unii Europejskiej? Coś takiego!!!


Tak. W ramach równego traktowania i dla oddania sprawiedliwości, Pobożny powinien obok tych schodów pierdyknąć okazałą tablicę z tekstem:
"Schody wyremontowano dzięki wielokrotnym aluzjom i wnioskom ze strony radnego RM Jana Dziemdziory".
:)
http://www.epiotrkow.pl/news/Schody-jak-z-okresu-wojny.-Zagrazaja-bezpieczenstwu,14662

60


tutaj tutajranga22.05.2014 18:42

Kurczę, taki fajny napis obcięli. Napis, który jest streszczeniem streszczeń, czyli metastreszczeniem tego, co myślą piotrkowianie, którzy myślą...
PRZYWRÓCIĆ PIERWOTNĄ (pełną) WERSJĘ ZDJĘCIA!

30


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)22.05.2014 20:47

Uważam, że lepsza była "pełna" wersja zdjęcia.
Pokazuje myślenie osób odpowiedzialnych za inwestycję. Dla porównania - można zaprosić gości do nowego domu, przechwalać się przed nimi realizacją i rozmachem, a w łazience nie spuścić wody w toalecie. Tak właśnie wyglądają inwestycje w wykonaniu ekipy z Piotrkowa - inwestycja jedzie a okoliczny syf zostaje. Zdaję sobie sprawę, że mur jest własnością prywatną, ale można było zainwestować deczko miejskiej farby... i zamazać to przed oficjalnym otwarciem.

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat