metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
parafianin ~parafianin (Gość)13.12.2013 11:15

Nikt tak nie "lubił" dzieci jak poprzedni. Szkoda go.

21


gosc ~gosc (Gość)13.12.2013 12:12

Na litość boską ludzie czy wiecie kogo bronicie?!!!

04


ania ~ania (Gość)13.12.2013 13:25

Podejście ludzi...chyba oskarżenia nie wzięły się z powietrza, trzeba się zastanowić za kim się stoi murem.

04


A.S. ~A.S. (Gość)13.12.2013 14:47

Polecam książkę "Maestro" o pedofilskiej działalności poznańskiego dyrygenta chłopięcego chóru Polskie Słowiki - już śp. Wojciecha Kroloppa. Lektura wiele wyjaśnia na temat reakcji ludzi na przypadki pedofilii w ich bezpośrednim otoczeniu. Wypisz-wymaluj jak teraz w Klukach, a wcześniej z księdzem Bochyńskim w Piotrkowie..

03


dhk ~dhk (Gość)13.12.2013 15:06

Szóste przykazanie mówi nie cudzołóż,pedofilia to chyba coś innego..

12


gimbaza ~gimbaza (Gość)13.12.2013 17:42

Niezła beka z tych ludzi:}żenada i zacofanie...

05


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.12.2013 19:23

Cytuję:
Wierni zapowiedzieli, że dla nowego proboszcza miejsca na plebanii nie będzie. - Nie będzie tutaj mieszkał, bo my go nie wpuścimy. On tu był z biskupem latem. Biskupowi pomagał, usługiwał... Chodził tutaj, oglądał i mówił: „Ale tu pięknie. Ja bym tu chciał być... I dostał się. Na plebanię go nie wpuścimy. Do kościoła niech idzie i sobie odprawia, a tutaj nie wejdzie. Ja chce, to niech sobie namiot postawi. On chyba z głodu zdechnie, bo nie da mu nikt grosza – dodaje jedna z parafianek.


Wypisz, wymaluj - obraz typowych "pobożnych" ludzi polskiej prowincji. Poziom zacietrzewienia, zawziętości i podłości idealnie współgra z poziomem świętojebliwości... Na czym wiarę swą głęboką opierają? Czy sami chociaż wiedzą?

13


Meander ~Meander (Gość)13.12.2013 20:25

A ja bym poczekał. Bo toczy się postępowanie. Zakończy się, wtedy będzie wiadomo. Patrzcie jak jest z Bochyńskim. Prokuratura, jak to media napisały, nie znalazła dowodów na współżycie z osobami poniżej 15 roku życia i tyle! Tylko znowu jest to tak napisane, że może wprowadzać w błąd. Dlaczego? Czy prokuratura prowadziła postępowanie w sprawie znalezienia dowodów na współżycie z osobami, poniżej 15 roku życia, czy prowadziła postępowanie przeciw współżyciu nieletnimi, czy współżyciu ogólnie, a jak się przyznał, że współżył przed przyjęciem ślubów to jak będzie?

10


Tartu Tarturanga13.12.2013 22:49

Ludzie - tj parafianie owej parafii dajecie przykład swojego człowieczeństwa i tego jakimi jesteście katolikami mówiąc : " niech zdechnie z głodu " ???
Kurde a ja myślałam że katolik to wyznaje 2 przykazania Boże " ... kochaj bliźniego swego jak siebie samego... "
A dzieci patrzą potem zdziwienie ...
Więcej empatii ...

00


Cytacik ~Cytacik (Gość)14.12.2013 02:55

http://www.tvn24.pl/lodz,69/ksiadz-plakal-kiedy-wyjezdzal-wierni-bronia-zawieszonego-proboszcza,378983.html
Przeczytajcie: "biskup powiedział, że ksiądz musi być usunięty, bo są dowody winy". Poiformował parafian na spotkaniu w kurii, a oni i tak swoje. Ot, lud Boży (czy taki jak panie S. I B.?)

05


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat