metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kierowca ~kierowca (Gość)04.07.2008 08:31

No wreszcie ktoś pomyślał o tym pasie dla zawracających. Mam jedną tylko obawę jak zmieni się ta organizazcja ruchu po rozbudowie Echa ? Co oni tam wymyślą?

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)04.07.2008 14:47

A może by tak zrobić jeszcze taką "zawrotkę" dla przeciwnego kierunku, żeby ciężarówki wyjeżdżające z Urzędu Celnego nie musiały czekać 4 minuty na możliwość zawrócenia. Każda taka cięzarówka emituje w tym czasie sporo spalin i hałasu.

00


maddox ~maddox (Gość)04.07.2008 19:52

Hehe, a co mogą tam wymyślić ? Następne światła pewnie walną bo tak najprościej...

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga04.07.2008 22:46

maddox: Chodzi mi o coś takiego jak na fotce: http://images29.fotosik.pl/100/f81e095e81e7b646.jpg - w prawym górnym rogu widać tę zawrotkę - ta akurat jest w Kielcach, ale ostatnio widziałem taką w Sieradzu na al. Grunwaldziej - fotki nie zrobiłem.
Skoro w Sieradzu mają, to i u nas by się przydały - 2 prrzed tym skrzyżowaniem Al. Sikorskiego - trasa N-S i 2 w Al. Kopernika: przed rondem Sulejowskim i między ul. Krakowskie Przedmieście i al. 3 Maja.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat