Kolejne miejsce, które władza będzie mogła za nasze pieniądze odwiedzić.
To chyba teraz jasne, dlaczego tak spieszą się z mediateką. A co z Kostromą?
W Nes Cijjonie znajduje się 10 szkół podstawowych.
A w naszym pięknym mieście tylko 9, nie licząc kilku prywatnych.
cyt....." w takich dziedzinach jak nanotechnologia, medycyna, optyka, elektronika czy informatyka" ..brawo Panie Prezydencie. W sam raz dla Piotrkowa partner. Ale jeszcze brakuje magazynerii. Jest to dziedzina "przemysłu" bardzo popularna w mieście i okolicach. Co na partnerzy z okolic Tel Awiwu? Pomogą?
Chyba raczej Nes Cijjona: https://pl.wikipedia.org/wiki/Nes_Cijjona
A to ci dopiero miasto:
Jako mieszkaniec Piotrkowa Tryb. STANOWCZO nie zgadzam się na budowę jakiejś tam mediateki. W Piotrkowie jest tak wiele pilniejszych inwestycji do zrobienia, np. parkingi oraz naprawa nawierzchni większości ulic, że budowa obecnie mediateki jest chorym pomysłem. Kto jest za?
Zdjęcie nr 9 ................. zadziwiające podobieństwo .............
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!