metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gosc12345 ~Gosc12345 (Gość)18.07.2015 10:14

Pewnie mnie tutaj zaraz obsypiecie negatywami ale co tam. Taksówkarze w piotrkowie ale nie wszyscy to ludzie którzy powinni iść do psychologa bo czuja sie na ulicach jak szeryf na dzikim zachodzie. Szczególnie Pan z białego superba który prawie jeździ na leżąco w samochodzie. Ostatnio wymusił na mnie pierwszeństwo i kiedy sie zjechaliśmy na światłach pukał sie w czoło, pokazując druga ręka środkowy palec. Jestem ciekawy co czuła wtedy starsza Pani która wiózł z tylu. Myśle ze była dumna wybierając takiego miłego i sympatycznego taksówkarza. Ot taka kultura naszych złotówek w tym mieście. Nie pozdrawiam.

42


woj59 ~woj59 (Gość)17.07.2015 19:31

Trzeba życzyć chłopakowi zdrowia, żeby wyszedł z całej sytuacji bez szwanku. A tym bandziorom takiej kary w tym finansowej, żeby zapamiętali na całe życie. Tylko pytanie czy w naszym kraju jest sprawiedliwość. Mam nadzieję, że dowiemy się na tym portalu jaką karę ponieśli.

160


pytacz ~pytacz (Gość)19.07.2015 01:06

"samoobrona" ty w ogóle wiesz co to jest wymuszenie rozbójnicze? Chyba mylisz pojecia, bo oni kasy od taxowkarza nie chcieli. Swoja droga, ile mogl kosztować kurs z sulejowskiej na wp- 20zl? Może taxi za dużo chcial od podchmielonych klientów , choc final smutny i do napietnowania

12


Król Albanii ~Król Albanii (Gość)19.07.2015 20:55

Albanski terror!

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat