metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Miara ~Miara (Gość)12.04.2016 08:30

Wielkie Gratulacje dla Was młodzi ludzie i dla waszych opiekunów;)

90


Norka19 ~Norka19 (Gość)12.04.2016 11:48

Gimnazjum Nr 3 - nauczycielka Pani Dorota Wróbel to pedagog i wychowawca na "szóstkę z plusem". Wielkie gratulacje i podziękowania za pracę z młodzieżą.

72


Nie bardzo zrozumiałem ~Nie bardzo zrozumiałem (Gość)12.04.2016 15:30

MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE BĘDZIE CENZURY - Pytam tylko i mam przekonanie, że autor/autorka tej informacji z "epiotrkow.pl" moje wątpliwości poprawią i wyjaśnią - czy nauczyciele tych gimnazjalistek i gimnazjalistów BYLI czy nadal SĄ ich opiekunami i nauczycielami? Z informacji wynika, że zakończyli już uczniowie, tak dziewczyny jak i chłopcy, naukę i nie chodzą do szkoły, a nauczycielki i nauczyciele zaprzestali ich dalszego, w poszczególnych dziedzinach wiedzy nauczania. To BYLI czy nadal SĄ ich wychowawcami i mistrzami? Tak tylko dla formalności i rzetelności przekazu pytam. BĘDZIE CENZURA PYTANIA czy NIE?

10


Anonimowa :D ~Anonimowa :D (Gość)13.04.2016 18:56

Pani Wróbel to najlepsza nauczycielka jaką tylko znam.Wszystko ma zawsze poukładane i wie co ma robić.Jeżeli chodzi o same nauczanie jak i wychowawstwo nad swoją klasa nigdy nie widziałam tak dobrej osoby.Zawsze jest za swoimi uczniami,nigdy nie chce dla nich źle a jej kontakty z nimi są na ,,6,, :D Jednym słowem SUPERRR :)
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów oraz ich opiekunów

20


Nowicjuszka ~Nowicjuszka (Gość)12.04.2016 16:54

Pani Wróbel jest świetnym nauczycielem biologii, niestety jako wychowawca i pedagog to kompletna porażka :( A kiedyś było inaczej.Niestety ludzie się zmieniają w tym wypadku na GORSZE.

26


Anonim😂 ~Anonim😂 (Gość)14.04.2016 19:14

Pani Wróbel to najlepszy wychowawca jak i nauczyciel.

20


Gość ~Gość (Gość)14.04.2016 19:19

Pani Wróbel jest bardzo miła i bardzo dobrze uczy, jest najlepszym nauczycielem można porozmawiać z nią o wszystkim,jest to bardzo dobra osoba,jest bardzo miła i poukładana.

10


Gość ~Gość (Gość)14.04.2016 19:20

Pani Wróbel jest bardzo miła i bardzo dobrze uczy, jest najlepszym nauczycielem można porozmawiać z nią o wszystkim,jest to bardzo dobra osoba,jest bardzo miła i poukładana.

20


Anonim ~Anonim (Gość)14.04.2016 19:21

Pani Dorota Wróbel to najlepsza nauczycielka tej szkoły

20


anonimmm ~anonimmm (Gość)14.04.2016 19:26

Pani Wróble to najlepszy pedagog. Zawrzeć pomoże i doradzi. Każdy uczeń ją uwielbia.
Pozdrawiam

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat