metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
abc ~abc (Gość)17.08.2014 10:48

Szkoda że pan starosta dopiero teraz wzial sprawy w swoje ręce,na koniec sezonu a obiecywał od stycznia chyba dwa kąpieliska również Cieszanowice,ale czego nie robi się dla kampania wyborczej.dla mnie podpisanie umowy na konie sezonu to wyrzucanie publicznych pieniędzy.prawda

70


łódka ~łódka (Gość)17.08.2014 11:37

Powstaje pytanie kto rozwalił WOPR w Piotrkowie???

50


M... ~M... (Gość)17.08.2014 20:05

Porozumienie podpisane gdy wydarzyła się tragedia :(

30


weteran ~weteran (Gość)17.08.2014 20:09

Witja i Wołodia

20


wrażliwy ~wrażliwy (Gość)17.08.2014 20:23

Wopr w Piotrkowie próbuje zniszczyć Witja,wołodia przy aprobacji Andrjeja.

21


Baczny obserwator ~Baczny obserwator (Gość)17.08.2014 20:30

Jak na razie to skutery wożą panienki szczególnie po 16-17-stej jak już nie ma policji na zalewie.
A patrolowanie Zalewu polega na szaleńczej gonitwie po Zalewie i to czasami po wędkach i między łódkami wędkarzy.
Na dowód tego mogę opublikować zdjęcia, tylko proszę o podpowiedż gdzie je mam umieścić .

30


Litości ~Litości (Gość)17.08.2014 20:39

Kiedy jest zimno, pada deszcz i wieje wiatr żadne motorówki nie pływają. Bezpieczeństwo nad zalewem, to kolejna frajda dla ich rodzin i pływania na silniku. Tylko koszulki zmieniają, aby nie drażnić ludzi. Kiedy zadzwoniłem po pomoc, żeby odstawić wyłowionego pijaka na drugą stronę, usłyszałem, że to nie ich sprawa.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat