metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dwm-ca ~dwm-ca (Gość)02.10.2012 22:18

Ale macie problem, wystarczy wykonać jeden telefon na nr. 112 lub 998,a straż pożarna przyjedzie po paru minutach. Zwisający konar drzewa zostanie szybko usunięty ponieważ stwarza zagrożenie życia i mienia ludzkiego.

00


Waść Mościu ~Waść Mościu (Gość)01.10.2012 12:02

Majsak ? \ziomów na śle na ten problem ? A ile wezmą ?

00


chlew ~chlew (Gość)01.10.2012 14:10

No i łaskawy pan Chojniak weźmie siekierkę i drzewko przytnie... Żeby coś takiego pozostawało tyle czasu bez echa...

00


P51 ~P51 (Gość)01.10.2012 14:53

Utrzymanie zieleni w naszym mieście to jakaś "padaka" , czyli chora sytuacja.
Odpowiedzialne za to służby są niewydolne, by nie powiedzieć -nic nie robią.
Opisany przykład o tym świadczy.
Ja dodam kolejny - sięgające daleko w stronę jezdni odrosty drzew rosnących przy ul.Mickiewicza na odcinku między ul.Inżynierską a Partyzantów.Zauważyłem,że kierowcy tam jeżdżący starają się omijać te gałęzie jadąc bliżej środka jezdni.. Grozi to kolizją z jadącymi z przeciwka,którzy mogą wykonać ten sam manewr patrząc na drzewa po swojej stronie...
Forma pielęgnująca zieleń powinna korygować takie sprawy sama z siebie - w ramach rzetelnie wykonywanej pracy. Nie tylko na zasadzie reakcji na skargi mieszkańców,które docierają do mediów...
Ktoś bierze pieniądze za darmo...

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)01.10.2012 15:27

Cytuję:
Mieszkańcy alarmują, że konar stwarza zagrożenie dla osób składających w nim odpady.


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że niby mieszkańcy składają odpady w konarze? Albo ja nie czytam ze zrozumieniem albo autor/ka tekstu czegoś nie dopisała.

00


kolega Maj ~kolega Maj (Gość)01.10.2012 15:31

A radny Prawicy Razem S.Dajcz powie jak kiedys na Komisji rewizyjnej, że ma nic do zarzucenia dyrektorowi MZDiK. No cóż, mocni w radzie miasta to i słaby prezydent jest mocny.

00


a ja rżnę głupa! ~a ja rżnę głupa! (Gość)01.10.2012 15:33

"chlew" napisał(a):
No i łaskawy pan Chojniak weźmie siekierkę i drzewko przytnie... Żeby coś takiego pozostawało tyle czasu bez


Nie siekierkę, tylko piłę elektryczną (albo spalinową) z OBI. Tą samą, którą z dyrektorem marketu rżnął kłodę na otwarciu sklepu.
Pokazał, że rżnąć potrafi, to niech rżnie!

00


PTB PTBranga01.10.2012 15:59

"mieszkaniec" napisał(a):
~mieszkaniec (Gość)
31 minut temu, 15:27
Cytuję:
Mieszkańcy alarmują, że konar stwarza zagrożenie dla osób składających w nim odpady.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że niby mieszkańcy składają odpady w konarze? Albo ja nie czytam ze zrozumieniem albo autor/ka tekstu czegoś nie dopisała.


".., który zwisa nad śmietnikiem.
Mieszkańcy alarmują, że konar stwarza zagrożenie dla osób składających w nim odpady."
Też się zastanawiałem nad sensem i trochę go nie widzę ale kto wie kto to pisze.

00


guzgu ~guzgu (Gość)01.10.2012 17:14

hurra !!! przyjechali i usunęli zagrożenie, mogę spokojnie wysłać dziecko ze śmieciami a i prąd będzie bo nie grozi zerwanie drutów doprowadzających prąd.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)01.10.2012 21:45

"P51" napisał(a):
Ja dodam kolejny - sięgające daleko w stronę jezdni odrosty drzew rosnących przy ul.Mickiewicza na odcinku między ul.Inżynierską a Partyzantów.Zauważyłem,że kierowcy tam jeżdżący starają się omijać te gałęzie jadąc bliżej środka jezdni.. Grozi to kolizją z jadącymi z przeciwka,którzy mogą wykonać ten sam manewr patrząc na drzewa po swojej stronie...
Forma pielęgnująca zieleń powinna korygować takie sprawy sama z siebie - w ramach rzetelnie wykonywanej pracy. Nie tylko na zasadzie reakcji na skargi mieszkańców,które docierają do mediów...


Taaaaa... sama z siebie... :))) Jeśli nie biorą pieniędzy za określoną pracę, a jedynie za "okres pielęgnacji", to nie oczekuj, że będą się wychylać. Oni nie chcą się narobić, tylko zarobić :) Taki system :)

Cytuję:
Biedni mieszkańcy jak zwykle muszą długo czekać na reakcję MZDiK.


No i autor artykułu niechcący się wygadał, że bogaci mieszkańcy na reakcję MZDiK czekają znacznie krócej. O! :))

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat