metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
re ~re (Gość)17.10.2016 12:07

i policyjne zasrance, porozdaja sobie te ciuszki...

145


gość ~gość (Gość)17.10.2016 12:10

Ale mi sensacja. Wystarczy w niedzielę podskoczyć na bazar po dawnym stadionie i takich bez problemu się kilku znajdzie. Że nie wspomnę o perfumach i obcojęzycznych panach, kręcących się między samochodami na parkingu.

100


Ropucha Ropucharanga17.10.2016 12:14

Dopalaczami niech się zajmą, bo ubieranie podrabianej odzieży jeszcze nikogo nie zabiło.

191


uwaga ~uwaga (Gość)17.10.2016 13:27

Artykuł zawiera lokowanie produktu :)))

60


mim 2 ~mim 2 (Gość)17.10.2016 18:02

Dawniej to policja zatrzymywała sprawców zabójstw, napadów na TIR-y, poważnych włamań, a teraz kolesi handlujących majtkami adidasa i skarpetkami pumy !!!!! Oni już nie mają się czym pochwalić. Już nie długo będą pisać, że zatrzymano trzy babcie przechodzące przez jezdnie w niedozwolonym miejscu. Trzystu policjantów pracujących w Piotrkowie przez dwa tygodnie zatrzymało gościa zatrzymali z 2 gr. marychy i tego mafiozę z majtkami. Wstyd !!!!!!

100


Witek ~Witek (Gość)17.10.2016 19:31

Jak to jest służby celne rekwirują towar na granicy i ten sam towar bez akcyzy jak paierosy i alkohol mozna kupić w głębi kraju nadal bez akcyzy a handluja tym rodziny celników .To fakt autentyczny i sam się zdziwiłem tym faktem

60


pawel42 ~pawel42 (Gość)17.10.2016 21:53

Czemu nie ma kontroli w sobote na stadionie,na tych gradziarniach.Kradzione holenderskie rowery,telefony,laptopy.

50


sklave sklaveranga17.10.2016 12:20

A te oryginały to gdzie są szyte? Ano w Polsce! Zatem jakie to podróbki? To jest sprzedaż towaru bez podatku, często bez cła. Mnie to nie przeszkadza wręcz przeciwnie jestem zadowolony, że mogę kupić taniej jak w sklepie. Foto na http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

91


gienio ~gienio (Gość)17.10.2016 22:09

teraz to sukces jak kiedys dzwonilem na POLICJE ze pod kalflandem Rumuny zaczepiaja ludzi i na sile wciskaja podroby po pol godziny wyszedlem ze sklepu i zaden patrol sie nie poiawil a jak zglosilem ze mialem wlamanie na dzialce to inteligentna Pani w mundurku mi powiedziala ze moze sam sobie okradlem wiec pytam ale poco skoro to nieubezpieczone odpowiedz wymijaiaca po kilku dniah sledztwo umozono ale teraz hwala sia sukcesem powodzenia

80


Zanzi ~Zanzi (Gość)18.10.2016 07:24

Najpierw zapasy marihuany, teraz ubrania i perfumy. Ciekawe co z tym dalej się dzieje? ;)
No i oczywiście jak zawsze, gratulacje dla policjantów, kawał dobrej roboty. Jak nie chłopiec z doniczkami, to jakiś pan z ciuszkami. Będzie bezpieczniej :)

110


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat