Jak tam ulica Batorego. Wszak ten król jest przyczną tego zamieszania. Czy będzie "upiększona"? I jeszcze jedna sprawa którędy będą jechały prezydenckie orszaki /węgierski i polski/ z lotniska ,gdyż tam pewnie nastąpi "lądowanie" do centrum. Czy dziurawa Roosevelta naszego amerykańskiego przyjaciela też będzie "modernizowana" pospiesznie czy szlak się wydłuży i kawalkada pojedzie tak jak za Kaczyńskiego?
i co zrobiaplac tylko po to aby patologia miala gdzie chlać ? pierw zrobili by cos z tymi " ludzmi " co tam na codzienn siedza i chleja winska po 3 zl ../
Modernizacja placu, mostu w ul.Cmentarnej, a kiedy będą zrealizowane obiecanki pani Majczyny?:
http://www.epiotrkow.pl/news/Kierowcy-nie-moga-doczekac-sie-ronda,17132
http://www.epiotrkow.pl/news/Tutaj-powstanie-nowe-rondo,16450
Na dni przyjaźni piotrkowsko -bujnowskiej wyremontujcie ul.Żelazną,na dni przyjaźni piotrkowski-kauflandowskiej Wojska Polskiego przy Ryneczku a na dni przyjaźni piotrkowsko-radomszczańskiej ul.Żeromskiego.
Jeździć się tam nie da!!!!!!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!