metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kli ~Kli (Gość)06.12.2013 09:36

Kazdy tam pracowal z mega fochem i jakby za kare. Dziwny stosunek do klienta nigdy nic sie dowiedziec nie bylo mozna ani doprosic pracownika nawet do zamknietych gablot. Najgorsza byla obsluga na dziale z oswietlenirm starsza pani bardzo niesympatyczna i opryskliwa. Nam nadzieje ze jak powstanie nowy sklep to z normalna i profesionalna ekipa

00


Robi ~Robi (Gość)06.12.2013 08:53

prawda, swieta prawda.

"ww" napisał(a):

00


miki ~miki (Gość)05.12.2013 22:24

"bla-bla-bla" napisał(a):


poucz się prawa a dopiero zabieraj głos.KAŻDY podmiot prowadzący działalność gospodarczą na terenie RP nie zależnie od jego formy prawnej i niezależnie od tego kto jest jego właścicielem jest zobowiązany do odprowadzania podatku od dochodu i Vat-u.

00


MI-HAU ~MI-HAU (Gość)05.12.2013 18:06

Znam Nomi, pracowałem z nim na PIOMIE

00


cynik ~cynik (Gość)04.12.2013 14:47

Decyzja zostanie podjęta niebawem...A jak myślicie co wykaże"optymalizacja kosztowa" i dalszy "plan restrukturyzacji Spółki". Koniec roku za pasem.

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)04.12.2013 15:15

Czas aby NAZWĘ zmienić :)) Pewnie..

00


Adamu ~Adamu (Gość)04.12.2013 15:39

Obsługa w tym całym Nomi to jest tak olewająca że człowieka szlag trafia! A poza tym nic człowiekowi nie potrafią doradzić? Kto tam pracuje? Ludzie po podstawówkach??

00


E ~E (Gość)04.12.2013 15:57

I4ventures fundusz inwestycyjny. Powierz tym panom pieniadze a skonczysz jak Nomi

00


Lesina23 Lesina23ranga04.12.2013 16:31

"Marek-Marecki-Polska" napisał(a):
Czas aby NAZWĘ zmienić :)) Pewnie..


Nie wydaje mi się bo oni są za długo na rynku żeby zmieniać nawe i tworzyć markę tutaj bardziej może chodzić o agresywne przejęcie (chociaż jest cisza w tej sprawie w odróznieniu do sytuacji a AUCHAN i jego przejeciami). Czas przyniesie odp szkoda tylko że tylu ludzi straci pracę :) ale moze coś ciekawego sie otworzy :d

00


DNA ~DNA (Gość)04.12.2013 17:20

Też mi nowość - od 6 miechów wiadomo o tym w Warszawie, ale jak zawsze Piotrków odłogiem leży. Prowincja i zero reakcji, ale jak się mówi co z czym to patrzą jak na idiotów i mówią to powiedz o co w tym chodzi.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat