metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
k-o ~k-o (Gość)07.11.2008 14:44

A ja już myślałem, że urzędnicy z magistratu biorą pieniądze za nicnierobienie. Sądziłem, że pierdzą w stołek, patrząc, czy o czasie wpłynęła pensja na konto.
Tymczasem okazuje się, że byłem w wielkim błędzie. Otóż, pracują! Tym razem wymyślili tabliczkę ostrzegawczą. Wprawdzie nikt się pod tym ostrzeżeniem nie podpisał, a także nie podano podstawy prawnej zabraniającej nieletnim przebywania na murku, ale któż by się takimi szczegółami przejmował.
Logicznie rozumując, na murku mają prawo przebywać np. charakterystyczni panowie z rynku i przyległych uliczek, amatorzy taniego wina i oddawania moczu gdzie popadnie.
Murek musi być otoczony dla bezpieczeństwa (ale czyjego? może murku?) barierką ochronną - głosi magistrat. Ho, ho, ciekawe, jak to będzie wyglądało! A może siatką i drutem kolczastym? A może prąd podłączyć?
Ogradzanie czegokolwiek w obrębie piotrkowskiej starówki nasuwa przykre skojarzenia. Wszak dokładnie tutaj znajdowało się pierwsze na ziemiach okupowanej Polski getto żydowskie.
Grodźmy zatem, grodźmy.
Ja bym jeszcze ogrodził wysoką na 3 metry siatką cały magistrat!

10


motyl ~motyl (Gość)07.11.2008 15:02

Jak to to? Krzysio postawił za grubą kasę obiekt który może zagrażać bezpieczeństwu osób nieletnich? Może niech ktoś ludziom z magistratu podpowie, że trybunału kabaretowe dawno się już skończyły, bo ja mam wrażenie, że w magistracie nieustannie trwają od ponad roku. Bezmiar głupoty i braku myślenia mnie powala na kolana.

10


Fox Mulder ~Fox Mulder (Gość)07.11.2008 15:04

A ja myslalem, ze to ja mam abstrakcyjne myslenie i wielka wyobraznie... Blad, wielki blad:)

10


? ~? (Gość)07.11.2008 15:13

Tzn. - para 17-latków na randce będzie musiała przyjść z rodzicem by posiedzieć na murku ? :)

10


no i bubel ~no i bubel (Gość)07.11.2008 17:14

no to mamy kolejne g....!! Ludzie którzy wymyślają takie bzdety powinni zastanowić się nad dymisją !!!! robią coś dla miasta {ludzi } a potem zabraniają !!!! chore !! gdyby moje dziecko było ze mną i spadło to i tak pociągnęłabym do odpowiedzialności za brak czegoś tam ..!

10


matka dziecka ~matka dziecka (Gość)07.11.2008 17:17

OSCARA ZA NAJLEPSZY KOMEDIODRAMAT W PIOTRKOWSKIM MAGISTRACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10


matka dziecka ~matka dziecka (Gość)07.11.2008 17:32

przepraszam za pomyłkę -ANTY OSCARA

10


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)07.11.2008 18:32

A co z murkiem przy Hali Targowej w bezpośredniej bliskości Urzedu Miasta? Przecież od strony ul. Bolesława Chrobrego ma on ze 2 metry wysokości. To jest dopiero niebezpieczne!!!

10


talibanek ~talibanek (Gość)07.11.2008 20:20

Ale numer! To murek trzeba zburzyć!! Bombom. Mogę pomóc!!

10


szok ~szok (Gość)07.11.2008 22:10

A potem narzekają że dziura w budżecie !!!!!!!! banda nierobów i tyle !!!BUDUJĄ I ZAKAZUJĄ !!!!d....e

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat