metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Obywatelkaaa ~Obywatelkaaa (Gość)07.11.2022 10:48

A gdzie reszta mieszkańców może się zgłosić po maski antysmogowe, aby nie wdychać dymu z palenia tego wspaniałego węgla?

76


Zen ~Zen (Gość)07.11.2022 11:17

A wystarczyło mieszkać w bloku jak ja i mieć ciepło

49


Elektrobody ~Elektrobody (Gość)07.11.2022 11:06

Powinien być zakaz palenia węglem już od kilku lat!

218


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)07.11.2022 18:55

Dlaczego Lasy Państwowe nie proponują swojego opału ??

41


go?ć_maniek ~go?ć_maniek (Gość)07.11.2022 11:37

5300 uprawnionych na 3 punkty to daje jakieś 1750 na punkt. Biorąc pod uwagę, że procedura jest dopiero w toku i węgiel będzie za kilka- kilkanaście dni oraz liczbę dni pozostałych do końca roku nie trzeba być magikiem, żeby stwierdzić, że nie dadzą rady nawet jak ludzie będą w kolejce jak za komuny stać tydzień z listą kolejową.

90


Poniatowianin ~Poniatowianin (Gość)07.11.2022 11:10

Ja palę groszkiem eko i nie narzekam. Potem trochę wieczorem przepalam węglem brunatnym żeby mieć ciepłą wodę i jest ok. Nie polecam palić oponami bo są mało kaloryczne i kopcą.

72


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)08.11.2022 07:42

Wielką łaskę ludziom robią przymuszają do zamawiania przez neta? Co za państwo bezprawia ale urzędnicy na węglu od koryta wyjadą i to z hukiem. Preferencyjna cena to 1000 zł a nie dwa to zaplanowane okradanie społeczeństwa jak widać s\akcje działają na kraje UE ale nie na Rosję a biurokraci w Brukseli dalej brną do samozagłady gospodarczej tylko Niemcy jakoś z Rosja handlują dalej bez ograniczeń. Pora na wyjście z UE bo ta cofa nas w rozwoju do epoko zaprzęgów konnych i kamienia łupanego

20


Stary palacz ~Stary palacz (Gość)07.11.2022 10:42

A czy będzie ekogroszek workowany bo taki mnie interesuje?Niestety nikt nie mówi jaki to będzie węgiel,a przecież są rożne typy pieców. Ciągle tylko mówią że będzie węgiel ale jaki konkretnie będzie w Piotrkowie bo nie wiem czy mam się zapisywać, a później się okaże że będzie miał lub zwykły węgiel mi przywiozą. Co mam robić?

92


do czego doszliśmy ~do czego doszliśmy (Gość)07.11.2022 11:02

Polska węglem stoi - groszek, kostka lub miał - to ma być węgiel??? "Na razie, nie wiadomo też, z jakiego kraju węgiel trafi do Piotrkowa Trybunalskiego. Wśród możliwości mają się znajdować np. Indonezja, Australia czy Republika Południowej Afryki" - śmieci korp...ora....cyjz tych krajów chcą utylizować za ciężkie nasze pieniądze w naszych piecach, bezczelność gadziowładzy na wszystkich szczeblach jest ogromna. P .-G.-E otrzymuje 1 tonę węgla po 300,00 zł i chwali się zyskami, wnioski wyciągnijcie sami.

130


Konfederacja ~Konfederacja (Gość)07.11.2022 10:53

W kraju który leży na węglu cena kosztuje 2 tys i limit... Węgiel powinien być za 700zl i bez limitu bo jak za g. z Australii które się nie pali płacić 2tys... Szkoda gadać... Polskiego węgla jak zwykle nie ma bo kopalnie trzeba zamykać. Polska to głupi kraj który wybiera idiotów na rzadzcych...

164


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat