Zapraszamy do licytowania http://charytatywni.allegro.pl/fotel-burmistrza-gminy-sulejow-i4070765. Dla fanow i antyfanów Burmistrza Sulejowa
http://charytatywni.allegro.pl/fotel-burmistrza-gminy-sulejow-i4070765
Stańczyku nie błaznuj !
Jeżeli natychmiast nie opublikujesz mojego ostatniego posta, którego przed kilkoma minutami ocenzurowałeś i go usunąłeś, to tak umilę Ci pracę, że sam z niej zrezygnujesz.
Luzik licytuj ten fotel. Będziesz mógł przez jeden dzień dowieść swoich racji. Może wysłuchają i może zostawią Cię na nim na stałe. A, i Owsiakowi trochę skapnie
Daję na Caritas i daję na WOŚP, bo mam taką potrzebę w przeciwieństwie do tych nawiedzonych politycznie i światopoglądowo co plują na wszystko i na wszystkich, którzy inaczej widzą świat jak oni.
Jak Pan Owsiak będzie robił to "darmo" i marzł na mrozie jak te dzieci-wolontariusze, to wówczas będę dawał na orkiestrę. Proszę zobaczyć ile zarabiają Owsiakowie na orkiestrze.
Niech ci co plują na orkiestrę upublicznią się i napiszą oświadczenie że nie będą korzystać oraz ich dzieci ze sprzętu Wosp.I tyle.proste.myślę że tak .pozdrawiamy druhów z Moszczenicy.
Ciekawy jestem kiedy rozliczą Owsiaka ? Grajcie dajcie i zbierajcie i Owsiakowi kase nabijajcie - on też WAS ładnie NABIJA. Żal mi tylko tych cieci co biegają z puszkami żeby mieć wyższą ocene ze sprawowania.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!