metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
USG ~USG (Gość)06.05.2016 11:00

Oglądając imprezy studenckie jestem przerażony. Potem Ci ludzie pracują w administracji i na eksponowanych stanowiskach.

52


Studentka ~Studentka (Gość)06.05.2016 11:06

To nie oglądaj jak masz problem.
I nie wrzucaj wszystkich studentów do jednego worka

16


hist. ~hist. (Gość)06.05.2016 11:11

USG nie przerażaj się tak bardzo Polska ma większe problemy. Czyśbyś jednak sugerował ,że dzisiejsi 30-40 letni ministrowie mają jakieś kłopoty z sobą? Kto wie ?Poza tym nie jestem pewnien czy studenci piotrowscy życzą sobie żebyście ich nazywali "przyjacielami" Kiedyś za takie podejście do nie znajomego dostałem w zęby...

20


Gat-demyt-dejl ~Gat-demyt-dejl (Gość)07.05.2016 10:06

Wilk co Ty odqrwias?!

00


Ja ~Ja (Gość)07.05.2016 17:09

Mieszkam tu i wiem jak te drogi wyglądają pchać się tamtendy z wózkiem z dzieckiem i jest okropnie. A o wspomnianym wypadku motocyklowym mój kolega naszczescie przeżył niestety kierujący już nie taki jest stan dróg prędkość tez miala swoją granicę [*] . Naprawdę wstyd ze nikt nic z tym nie zrobił że budują nowe osiedle luksusowe a chodnik pamięta Stalina haha poprostu żenada ..Ale to jest Polska niestety

00


Ja ~Ja (Gość)07.05.2016 17:09

Mieszkam tu i wiem jak te drogi wyglądają pchać się tamtendy z wózkiem z dzieckiem i jest okropnie. A o wspomnianym wypadku motocyklowym mój kolega naszczescie przeżył niestety kierujący już nie taki jest stan dróg prędkość tez miala swoją granicę [*] . Naprawdę wstyd ze nikt nic z tym nie zrobił że budują nowe osiedle luksusowe a chodnik pamięta Stalina haha poprostu żenada ..Ale to jest Polska niestety

00


Witek ~Witek (Gość)09.05.2016 09:51

W tym miescie co pozostało to co gierek zbudował i odnowił to popadło w ruine i tylko naćpac się i nie mysleć ,że tu przyszłości nie ma .Z drugiej strony ćpunom ZUS daje renty socjalne lekką reka a człowiek co przepracował 35 lat i po wypadku w pracy po sadach musi chodzic bo nie dadza mimimo ,że do pracy człowiek się nie nadajue juz i znam taka osobe .jaka to sprawiedliwośc jest i czasem mysle lepiej byc nalogowym alkoholikiem lub cpunem bo lepiej sie na tym wyjdzie

00


gimbaza ~gimbaza (Gość)06.05.2016 20:43

Taa.Wziąć książkę i czytać..

01


Gosc ~Gosc (Gość)06.05.2016 22:17

Po roku 2015 myślałem, że gorzej już być nie może jeśli chodzi o Juwenalia. Co się okazało?! Myliłem się! Rok temu - Chwytak gwiazda, super można było chociaż posluchac hitow przerobionych, 2 lata wstecz? Bracia Figot Fagot, też ujdzie. Parę lat temu? Video, Pezet... To są juz tylko wspomnienia. Ale w tym roku gwiazda? Bomba kaloryczna, prawdziwa boooomba. Mial byc Letni Chamwski podryw ale co? nico. Ja rozumiem, że KASY BRAK, ale czy nie można zaprosić 1 powtarzam JEDNEGO zespołu zamiast 5 kapel podwórkowych?? Czemu kluby potrafią 1-2 x w miesiącu zaprosić nawet w Piotrkowie gwiazdeczki disco polo, a tutaj jakis anonimowy DANIELO. Czemu nawet młodzi ludzie jakimi są studenci idą w ilość a nie w jakość? Wystarczyłby 1 porządny ZESPÓŁ porządny - nawet kosztem tych wszystkich kapel podwórkowych. na plus na pewno lokalizacja, wreszcie juwenalia są na terenie uczelni gdzie jest do tego miejsce.
Sport? Super, turnieje, zawody, ale czemu z roku na rok coraz mniej bierze w nich udział? Co roku jestem jako widz i to woła o pomstę do nieba.
Studenci... Udanej zabawy życzę, chociaż pewnie to będzie wyglądać tak, że w piątek i w sobotę przyjdą na boisko osoby głownie na % bo muzyka to będzie jak by jej nie było. Szkoda bo brakuje tej kropki nad i w postaci właśnie jednego porządnego zespołu gdzie każdy zna chociaż więcej jak 1-2 piosenki :)

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat