Brawo dziewczyny - obyśmy doczekali się kolejnej wychowanki Piotrcovii, która będzie z powodzeniem grała w ekstraklasie.
Dlaczego tej informacji nie ma na stronie klubowej?
Czy kadra zespołu seniorek jest już skompletowana?
Nie ma na stronie bo klubu to nie interesuje, ważny jest pierwszy zespół. Brawa dla trenerek i zawodniczek, oby tak dalej. Teraz czeka je już z Gm 5, w Elblągu bój.
dziewczyny z klubu mają tylko napisy na strojach. nikogo nie interesują .
model szkolenia wygląda następująco : Kalinowska i Więcek + etaty w gim5 + sala w gim5 + Rodzice = WYNIK
Szefowie Piotrcovii wolą kupować niż inwestować w nasze dziewczyny.Zapomniano widocznie,że kobieca piłka ręczna rozpoczęła się u nas od podstawowego treningu dziewcząt z naszego miasta.Czasy Grzesia Tomczyńskiego i Krzysia Kazimierskiego.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!