metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
plo ~plo (Gość)22.03.2015 15:35

pan Gajda to już zrobił chyba jakiegoś performanca tak widzę :)

52


Aga32 ~Aga32 (Gość)21.03.2015 22:27

Tam wystarczy wysłać sanepid...toaleta to jakaś MASAKRA

2213


ewaa ~ewaa (Gość)22.03.2015 19:32

Zenada i nic wiecej. Jakie rozrywki oferuje piotrkow? Jak juz komus sie udaje i ma klienow to zal dupe sciska i tyle.zazdroscicie ,ze komus sie udalo a wam nie? W innych miastach rynki tetnia zyciem, a u nas? U nas walcza o pozamykanie barow.jak ktos sie wprowadza do kamienic w rynku to powinien ruszyc lbem i miec swiadomosc tego ,ze rynek powinien byc sercem miasta i zyc,wiec powinniscie miec swiadomosc tego ze moze byc glosno. To co sie dzieje w tym miescie to zenada. Najelpiej jak by wszyscy mlodzi wyjechali do innych miast i zostali emeryci,ktorym bary nie potrzebne a oaza spokoju.

71


Edmund z Rynku ~Edmund z Rynku (Gość)22.03.2015 16:46

Najlepiej niech sobie głowy streczem owiną,a tą mordownie niech miasto zamknie.

1211


aaa ~aaa (Gość)22.03.2015 20:05

coś mało ludzi na zdjęciach, na facebooku się zadeklarowało ponad 5 tysięcy, haha

30


wkurzony ~wkurzony (Gość)22.03.2015 22:58

Można mnie uznać za emeryta lub rencistę bo do nich należę,ale uważam ,że ten klub i zresztą nie tylko on powinien w naszym mieście istnieć.Przyznaje,że chodzę tam czasami na piwo,lub na pizzę i nie bardzo rozumiem co w tym złego.Wyczytałem,że niektórzy mają za złe toalety no to proszę mi pokazać o wiele lepsze w innych miejscach.Dodatkowe imprezy które dzieją się na zewnątrz też nie powinny nikogo dziwić.Jeśli mieszka się w takim miejscu no to chyba normalne.Przecież można wyprowadzić się gdzieś indziej,a przecież miasto musi po prostu żyć ,Jak ktoś tego nie rozumie no to trudno.Przecież zawsze jest alternatywa.

52


aaa ~aaa (Gość)23.03.2015 07:25

z tego co wiem to nie chodzi o muzyke i imprezy tylko o zachowanie ludzi tam przebywających

31


Kacper ~Kacper (Gość)23.03.2015 09:34

naliczyłem maksymalnie 20 osób protestujących, w tym pana Piotra, dla którego miałem ogromny szacunek. Teraz, gdy broni pijaków i łobuzów, którzy zakłócają cisze nocna starszym ludziom, bezbronnym - już nie!

62


Zanzi ~Zanzi (Gość)23.03.2015 10:51

Zdjęcie nr 14 pokazuje "kulturę" jednego z bywalców baru. A zdjęcie nr 3 pokazuje "cudowne" palenie, to jest dobre ;)

71


leśnik ~leśnik (Gość)22.03.2015 12:18

Tych ze zdjęć do Puszczy Białowieskiej, niech tam prują mordy!

79


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat