metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mmm ~mmm (Gość)19.10.2016 21:40

Zmowcie sie wszyscy i idzcie pod urzad miasta z pikieta niech bedzie o was glosno niech prezydent wplynie na instytucje i ludzi opowiedzialnych za wasza krzywde.

12


ares1 ~ares1 (Gość)20.10.2016 06:18

Ja myślę ze trzeba pomóc tym ludziom ale pomoc musi być ze strony właściciela!!!Niestety Prezydent Miasta nie może ingerować w czyjąś własność. Ewentualnie powinien być mediatorem no ale to nie w PT!!!

50


Ja ~Ja (Gość)19.10.2016 12:38

Dać?? Do roboty nieroby!! Wszystko chcielibyście za darmo...

237


Qwerty ~Qwerty (Gość)19.10.2016 13:12

Z jakiej racji miast skoro kamienica do pko należy?

170


ewa lubecka ~ewa lubecka (Gość)20.10.2016 09:19

jestem córką Agnieszki mam małego kotka zaczynam kasłać a mój kotek zaczyna kichać.I nie śmiejcie się z nas...

30


Zanzi ~Zanzi (Gość)20.10.2016 08:21

W dobie rozdawnictwa przez władze pieniędzy "biednym niepracującym rodzinom" wcale się nie dziwię tym wszystkim nieprzychylnym komentarzom.
Jedni dostają tzw. "wsparcie+", a inni (naiwni, pracujący i sami zarabiający na swój byt obywatele) dostają co rusz to podwyżki podatków oraz nowe daniny...

51


Lokator ~Lokator (Gość)20.10.2016 18:32

Wszystkie instytucje przymykaja ok rozmawialiśmy z nadzorem budowlanym 4 razy byli facet powiedział w pros do zamknięcia ale się boją a jak zamkną ta my aut

10


Lokator ~Lokator (Gość)20.10.2016 18:37

Nie jesteśmy osobami roszczeniowymi nie żądamy czegoś za nic ale dosyć obiecanek i tym podobnym gra umowy tak sobie wymyślili że mamy w momencie sprzedania budynku opuścić go w ciągu trzech miesięcy bez niczego i bez zapewnienia lokum

11


Administrator ~Administrator (Gość)21.10.2016 08:16

Poczytaj sobie Lokatorze i uzupełnij wiedzę,Wam się nic nie należy czyli szukajcie nowego lokalu mieszkalnego bo zostaniecie na ulicy z płaczem.
Zgodnie z art. 688 Kodeksu cywilnego jeżeli czas trwania najmu lokalu nie jest oznaczony, a czynsz jest płatny miesięcznie, najem można wypowiedzieć najpóźniej na trzy miesiące naprzód na koniec miesiąca kalendarzowego.
Z kolei inaczej wygląda sytuacji w przypadku zawierania umów najmu na czas oznaczony. Na podstawie art. 673 ust. 3 Kodeksu cywilnego wypowiedzenie umowy najmu zawartej na czas oznaczony jest możliwe jedynie w sytuacji, gdy taka możliwość została przewidziana w treści umowy. Wtedy też wypowiedzenie umowy najmu może nastąpić „w wypadkach określonych w umowie”.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat