metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obs. ~obs. (Gość)23.12.2014 08:04

Bardzo fajnie ,że jest to "dokument" elastyczny. Wrzucić będzie można do niego wszystko a i wyrzucić wrazie potrzeby.Będzie to zależało pewnie od tego z którego kierunku będzie wiał wiatr.Pierwsze sprawdzenie jak to działa można będzie zapewnie sprawdzić przy najbliższych wyborach do Sejmu.Ale cóż to za dokument? Tak się pisze telenowele.

30


sklave sklaveranga23.12.2014 08:11

Fajne to jest. Sam miodzio. Strategia miasta musi być dostosowana do wymogów unijnych i zgodna z krajową inaczej z kasy nici. No to do diaska czyja jest ta strategia? Oglądałem wczoraj film o Korei jak ci chorzy którzy mogli już pracować publicznie dziękowali za to wielkiemu Przywódcy ile było przy tym łez a ile zobowiązań. Tak się zastanawiam już jesteśmy w Korei czy dopiero się do niej zbliżamy?
Przez osiem miesięcy poprzedzających główne uroczystości centralnego Święta Plonów 1979 Piotrków przypominał jeden wielki plac budowy etc etc etc. No i jakoś tego nie można powtórzyć ba miasto i powiat jest coraz to bardziej spychany na boczny tor. W najbliższym dwudziestoleciu wszystkie wielkie inwestycje te drogowe jak i przemysłowe ominą nas szerokim łukiem. A to nie jest bezpośrednią zasługą mieszkańców a władz i to nie tylko tych regionalnych.
Więcej na http://sklave.manifo.com/wiadomosci-lokalne

30


ares1 ~ares1 (Gość)23.12.2014 09:01

A to dopiero kawalarze :))) To tak chyba z racji Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra??? :)))

21


obserwator ~obserwator (Gość)23.12.2014 11:59

Witam! Wszystkie wielkie inwestycje te drogowe ominą nas szerokim łukiem. Kogo to zasługa? Więcej na stronie - http://www.mir.gov.pl/Transport/Infrastruktura_drogowa/Program_Budowy_Drog_Krajowych/program20142023/Documents/PBDK_2014_2023_22_12_2014.pdf

30


dddfwd ~dddfwd (Gość)23.12.2014 13:06

Ja mam taką strategię żeby stąd wyjechać i już nie wracać. I pewnie większość młodych myśli tak samo.

81


edek ~edek (Gość)23.12.2014 17:30

"dddfwd" napisał(a):
Ja mam taką strategię żeby stąd wyjechać i już nie wracać. I pewnie większość młodych myśli tak samo


A zatem co tu jeszcze robisz? Spływaj do Niemiec robić za parobka.

34


gooll ~gooll (Gość)23.12.2014 17:59

Mamy strategię. Może być nawet lewica razem z prawicą. Ważne ze przy żłobie.

60


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)23.12.2014 18:13

Od 89 r0ku maja strategie jak sie utrzymac przy korycie bo mieszkancow Piotrkowa maja jjak widac gdzieś

11


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.12.2014 18:23

Cytuję:
Podczas poniedziałkowej, ostatniej w tym roku, sesji Rady Miasta, radni przyjęli uchwałę w sprawie „Strategii Rozwoju Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 2020”.

A czy w tejże Strategii znalazł się przypadkiem remont kanału Strawy pod ul. Wojska Polskiego na Ryneczku, czy może czekają aż się zawali i rzad da pieniądze na likwidację klęsk żywiołowych?

20


deryl ~deryl (Gość)23.12.2014 20:02

Strategia wciągnięcia SLD w przepaść

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat