metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
olaboga ~olaboga (Gość)12.08.2014 20:59

W polandi, państwie rządzonym przez ryżego wermachta, policja już uporała się z przestępcami i z braku zajęcia aresztuje ludzi za brudne kieszenie.

20


tutaj tutajranga12.08.2014 22:00

Ja nie wiem,co to za kraj, że policjant tak sobie może do każdego siedzącego na ławce człowieka podejść i kazać mu opróżnić kieszenie.

70


sylwer ~sylwer (Gość)12.08.2014 22:23

Widziałem jak patrol rowerowy działał z tym gościem :-)

11


pjl ~pjl (Gość)12.08.2014 22:33

a aferze balonowej ukręcają łeb, a za takie coś wiezienie... hehe, idiotyzm, proszę zmieniajcie teksty przesłane od policji bo czytając mam wrażenie jakby niedouczeni to pisali

20


Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.08.2014 22:33

"tutaj" napisał(a):
Ja nie wiem,co to za kraj, że policjant tak sobie może do każdego siedzącego na ławce człowieka podejść i kazać mu opróżnić kieszenie.

Tuskmenistan. ;)

Komentarz był edytowany przez autora: 12.08.2014 22:35

10


Don ~Don (Gość)12.08.2014 23:28

Ale bandzior!!! Od razu czuję się bezpiecznej, że już siedzi w więzieniu. Mam nadzieję, że ze 20 lat dostanie? Jestem dumny z tego kraju w którym zboczeniec i dewiant Trynkiewicz żyje jak pączek w maśle, na wolności, za pieniądze podatników, a gość za blanta w kieszeni jest traktowany jak przestępca.

80


czlowiek ~czlowiek (Gość)13.08.2014 01:07

Chore państwo, chore prawo, chorzy niektórzy policjanci.
Co on kurde wam takiego zrobił, komu taki człowiek przeszkadza?
Agresji nawet w nim nie było, nie dość, że napędzili mu stracha to jeszcze marnują życie i pieniądze podatników - "strażnicy teksasu" od siedmiu boleści z przerośniętym ego a nie policjanci.
Normalny policjant przymyka oko na takich ludzi - no chyba, że gowniarze szpanuja i przeginają pałę).
Normalny policjany nie niszczy życia niszkodliwym ludziom ale typowy pies zamiast rozumku ma gowno i nie myśli tylko rzuca się na mięso jak zwykly pies - pozdro dla normalnych, cywilizowanych policjantów, edukujcie swoich prymitywnych kolegów.
W polsce popala co czwarty licealista i co drugi student - zamknijcie wszystkich albo nikogo.

51


piebro piebroranga13.08.2014 09:43

Jak zwykle ktoś złapany z małą ilością trafki. A co z dilerami, niech tu zabłysną.

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.08.2014 19:57

"tutaj" napisał(a):
Ja nie wiem,co to za kraj, że policjant tak sobie może do każdego siedzącego na ławce człowieka podejść i kazać mu opróżnić kieszenie.


Ale przyznać nadal nie chcesz, że coś w tym kraju poszło nie tak i nadal zmierza w złym kierunku? Może jednak przydałaby się zmiana systemu na taki bardziej normalny? Czy lepiej zachować status quo? A co tam nosisz w kieszeniach, hę? ;)

20


tutaj tutajranga13.08.2014 22:21

Pogięło Cię?
W tym kraju większość rzeczy jest nie tak. Tyle - że ja nie widzę JKM jako uzdrowiciela.
W kieszeni, w dilerce, noszę susz roślinny, cyfkę; a w drugiej kasztany przeciwko reumatyzmowi.
W wewnętrznej kilka pestek z jabłek...

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat