Zaraz dozywocie niby za co bo jakos aferzystów z sejmu i rzadu nikt nie potrafi ukarać i afery zamiata sie pod dywan udając przed społeczeństwem ,ze nic sie nie stało takiego..Nie bronie faceta wcale niech poniesie kare .Tu powinien rząd byc ukarany za doprowadzenie ludzie do skrajnych posunieć z uwagi na brak pracy i wysokie podatki .jakie mamy perspektywy wyjechac albo zdychac z głodu i ubóstwa
Do gość21:
Nie wyobrażam sobie, że można być większym debilem niż ty. Życzę Ci, przygłupie, żeby Cię własna kobita na śpiku podpaliła.
Dlaczego mnie to nie dziwi? Bo plotka gminna niesie że u Sikiry wszystko jest możliwe. Szkoda tylko kobiety. Więcej na: http://sklave.manifo.com/
tak sie konczy milosc w takim srodowisku przestroga dla innych pustych panienekco pchaja sie do takiego zycia
nie ma to jak na dołku ale dobrze że są swoje gęby, najpierw ja teraz ty...
I dlatego konkubinat powinien być zakazany! Tylko małżeństwa uświęcone sakramentem świętym.
No to Maniek poszalal!Bandyta!Dozywocie mu.
Karolina wracaj do zdrowia!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!