metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
motyl ~motyl (Gość)17.12.2008 11:26

Krzysio swoich kolegów przecież na bezrobociu nie zostawi. by żyło się lepiej Krzysiowi i kolegom.

00


lila ~lila (Gość)17.12.2008 11:34

Paranoja co się w naszym mieście dzieje!!!
Błaszczyński to

Moderator: usunięte
najbiedniejszych!!!
A anioła gra, to DIABEŁ wcielony!!!!

00


witold k ~witold k (Gość)17.12.2008 12:21

Ja to nazywam "maniutkomania" problem jest złożony, trudny. Mam też osobisty problem, bo oddałem kiedyś na służbę u Mariana najmłodszego radnego Krzysztofa ceha.

00


Marian ~Marian (Gość)17.12.2008 12:57

Ten Błaszczyński to musi być niezły cwaniak, słyszałem o jego parciu na pieniądze, o jego

Moderator: usunięte
, a CHojniak mimo to wsadza go do Rady Nadzorczej z wynagrodzeniem około 2 tys. zł. Niesamowite. Ciekawy jestem jaki będzie wyrok Sądu w piątek. Czy zostanie skazany?

00


jerremi ~jerremi (Gość)17.12.2008 14:53

i czemu tu sie dziwić ! narazie za rządów P.Prezytenta nic sie nie zmieni.. choć może stanowiska po nim !

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)17.12.2008 16:55

Kto ma pieniądze, ma i rozum.

00


jurand ~jurand (Gość)17.12.2008 22:07

Co Prezydent chce pokazać wymiarowi sprawiedliwoSci niemal w przeddzień ogłoszenia wyroku? Smiem przypuszczać,iż zapomina ,że reprezentuje poważny urząd i brnie w ślepy zaułek bo nadal skrzętnie wykonuje polecenia Błaszczyńskich i Munika.

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)18.12.2008 20:42

[cytat="Marian"]a CHojniak mimo to wsadza go do Rady Nadzorczej z wynagrodzeniem około 2 tys. zł.
Przecież M.Błaszczyński stracił około 2 tys. zł. miesięcznej diety przewodniczącego rady miasta. Może facio zaciągnął kredyty i nie ma z czego spłacać? Czy ktoś wie z ilu źródeł czerpie kasę M. Błaszczyński?

00


mariusz ~mariusz (Gość)18.12.2008 21:14

ta decyzja to plucie porzadnym obywatelom twarz, ale co sie mozna spodzewac po

Moderator: usunięte
choniak

00


KAJA ~KAJA (Gość)18.12.2008 21:42

Jak zaciagnął za dużo kredytów, to może trzeba mu pomóc? Idą święta, bądźmy ludźmi!! Ja szukam kogoś do mycia okien,mogą wspomóc biednego. Może to niewiele, ale jak inni też coś dorzucą to może facet nie będzie musiał pogrążać i tak już zruinowanej spółki MZK

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat