metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kwaki ~kwaki (Gość)06.06.2014 06:26

Marek zastanów się i wyciągnij wnioski z klęski w wyborach do europarlamentu - jak tak dalej pójdzie to o sejmiku trzeba będzie zapomnieć - chyba potrzebna zmiana strategii bo ludzie już tego nie kupują - a może czas na to abyś został starostą piotrkowskim bo o tym się coraz głośniej mówi

33


luzik luzikranga06.06.2014 10:41

"Mala" napisał(a):
Nie chodzisz na wybory więc nie przyczyniasz się do tego, żeby zmienić rzeczywistość, którą tak bardzo krytykujesz.


O święty Wacku! Znasz mnie?
Przez 25 lat obecnej "demokracji" tylko raz nie byłem na wyborach - i były to wybory samorządowe. Na wyborach ogólnopolskich jeden raz świadomie oddałem głos nieważny wpisując na paru listach "kwieciste" komentarze.
Dzisiaj też mógłbym napisać takie komentarze na większości list i to bez obawy o pomówienie kogokolwiek. Powiem więcej - ci, którzy nie chodzą na wybory komentują wyczyny polityków w podobny "kwiecisty" sposób. Ci ludzie wiedzą, że nikt nimi się nie interesuje, a państwo, samorząd i wszyscy ci "politycy" patrzą tylko jakby ich okraść.
I to jest prawdziwa przyczyna wyborczej absencji!

31


expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)06.06.2014 21:46

Marek bywa wszędzie, jest go pełno. Jest widywany jednocześnie w kilku miejscach. Imprezy samorządowe, sportowe, festyny, dożynki, targi, jarmarki... Ostatnio wpadł mi w ręce snobistyczny leksykon polskich polityków i biznesmenów - oczywiście otworzyłem na literze "M"... i oczywiście Mazur

21


Magda ~Magda (Gość)07.06.2014 01:02

"expiotrkowianin" napisał(a):
Marek bywa wszędzie, jest go pełno. Jest widywany jednocześnie w kilku miejscach. Imprezy samorządowe, sportowe, festyny, dożynki, targi, jarmarki...


I tutaj się okrutnie mylisz! Otóż często widzisz, ale sobowtóra pana Mazura, bo jest tajemnicą poliszynela, że już od dawna wynajął on człowieka do obskakiwania wraz z nim wszystkich imprez w województwie łódzkim. Jak bowiem można być tego samego dnia, w kilku miejscach naraz i to jeszcze często o tej samej godzinie?

20


Mała Małaranga09.06.2014 08:37

"luzik" napisał(a):
owiem więcej - ci, którzy nie chodzą na wybory komentują wyczyny polityków w podobny "kwiecisty" sposób. Ci ludzie wiedzą, że nikt nimi się nie interesuje, a państwo, samorząd i wszyscy ci "politycy" patrzą tylko jakby ich okraść.


Właśnie dlatego tym bardziej powinni wziąć sprawy w swoje ręce.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat