metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik luzikranga24.11.2015 10:53

Kto da więcej, kto da więcej? Temu d...y dam!
Sto lat temu pisałem już o tym, że niektóre ludziska nie mają żadnego honoru, tylko lepkie łapki i parcie na stolec. Czym się tu podniecać?

180


Gość ~Gość (Gość)24.11.2015 11:49

Wydaje się że prezydent będzie miał problem z większością... Koalicja z SLD odbije się czkawką dla prawicowego włodarza naszego miasta...

121


sklave sklaveranga24.11.2015 12:35

Widocznie konieczna. konieczność zmusiła radnego Konieczko do podjęcia takiej decyzji.
To nie Murzyni mieszkają na Grenlandii, tylko Pigmejowie, cymbale! Opis: Konieczko do Anusiaka. Anusiak ponoć został prezydentem jakiegoś miasta. Jakiego? No a co na to Doctore gladiatorów nie zdyscyplinuje? Pręgierz stoi i czeka. Więcej na: http://sklave.manifo.com/

60


kolejna wolta ~kolejna wolta (Gość)24.11.2015 13:03

Marek na miły bóg ...co się dzieje ?

100


obs. ~obs. (Gość)24.11.2015 13:14

Nowa rzeczywistość polityczna wyzwala w lokalnych politykach myślenie o przyszłości. Wszak za 1750 zł brutto pociągnąć się za daleko nie da. Przekonał się o tym już niejaki Pęczak "znany wódz" z Łodzi. A więc myślenie o przyszłości i rzucanie hasłami "Kocham Piotrków" czy "Łodzkie nabiera prędkości" chociaż ostatnio zwolniło w dobie przewałek polityczych jak najbardziej wskazane.

60


już niedłogo ~już niedłogo (Gość)24.11.2015 13:47

Na mieście ćwierkają, że PiS szykuje się do koalicji z Chojniakiem. Chcą wstawić na wiceprezydenta Lorka,ale na to ciężko jest się zgodzić Chojniakowi.

82


janusz ~janusz (Gość)24.11.2015 15:05

e mnie to lotto kto tam z kim trzyma, ja mam swoja ekipę, tak jak każdy...

80


jaki ~jaki (Gość)24.11.2015 19:45

a kogo to ku.de obchodzi

01


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.11.2015 16:46

Cytuję:
Konieczko jednak do niego nie przystąpi i pozostanie "wolnym elektronem"


Wolnym elektronem? Pokonał siłę przyciągania prezydenckich jąder? ;)

120


Iga ~Iga (Gość)24.11.2015 19:59

Czajka się sprzeda za marny grosz !!!Koniec Chojniaka który zadłużył miasto i całego SLD!!! Czas dobrania się do d**y!!! jeden wart drugiego !!!

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat