metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zagora zagoraranga29.06.2015 15:32

Witam również widziałem się z Panem Januszem Sanockim i takich rewelacji nie słyszałem , za to wiem że struktur nie tworzymy maksymalnie jak najdłużej żeby nie dawać pożywki dla leninowskich partii. Pozdrawiam wszystkich woJOWników i zapraszam na nasze stoisko na festynie róg przemysłowej i południowej , będą tam 4 komitety z Piotkowa jeden z Łasku i jeden z Tomaszowa .

63


luzik luzikranga30.06.2015 21:09

zagora, powiedz, czemu się kryjecie z ludźmi, którzy ponoć mają odbudować dobre imię Polski? Jeśli to ludzie przyzwoici, to dlaczego chowacie ich po kątach? A może to tylko zbieranina niedopieszczonych cwaniaczków albo drobnych miglanców, którym marzy się zadyma na siedem fajerek i zabawa do białego rana przy paru butelkach gorzały? Dziwię się, tym bardziej, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, prawda!

Komentarz był edytowany przez autora: 30.06.2015 21:13

14


Rafał Piotrków ~Rafał Piotrków (Gość)30.06.2015 15:20

Jeżeli Pampuch pomoże w JOWach to się zgadzam ale jeżeli Kukiz pociągnie go dalej to zrobię Panu Kukizowi wielki czarny PR w woj. łódzkim. Pan Pampuch to doradca Matusewicza złodzieja.

611


PrzemeG ~PrzemeG (Gość)01.07.2015 02:25

Co za różnica - Włodarczyk czy Pampuch? NAjlepszy to pan Lorek. Mówiłem to zawsze!

10


okok ~okok (Gość)04.07.2015 12:48

Pan Kukiz gdyby wiedział, kto to jest pampuch, to by mu podziękował. Jak można bezkrytycznie, nieważne gdzie pchać się wszędzie, byle lekko i do władzy.
Kukiz dzięki takim wojownikom mojego głosu już nie ma. Dodam, że głosów kilku moich znajomych też nie.

43


. ~. (Gość)30.06.2015 12:23

Samozwańczy przedstawiciel Kukiza Hahahaajjajaa

65


koko ~koko (Gość)05.07.2015 13:21

Panie Pampuch, swoją osobą nie osłabiaj pana Kukiza

31


Karol ~Karol (Gość)06.07.2015 16:24

Zwolennicy JOW-ów mogą szybko pożałować. Skoro na wybory przeważnie chodzą ludzie, którym ksiądz na parafii mówi na kogo mają głosować, to jak myślicie, kto w tym kraju będzie rządzić? Tylko miejscowi ortodoksi, gwiazdorzy albo celebryci. Jeżeli oczekujecie zmian na lepsze, to należy wprowadzić również obowiązkową obecność na wyborach dla wszystkich. A populistycznych wypocin Kukiza też nie popieram.

11


lala ~lala (Gość)10.07.2015 12:10

Przeciwnicy Pampucha, szczególnie piotrkowska władza z Chojniakiem na czele spać nie mogą widząc Marcina. Piszecie brednie bo boicie się utraty stołków. Marcin wiele zrobił da tego miasta, w przeciwieństwie do Was darmozjady. A festiwal lotniczy przerósł po stokroć śmieszne dni miasta.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat