metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
szamot ~szamot (Gość)03.09.2015 18:46

P,Kukiz jest za mocny i prawdę mówi a takich w naszym kraju mało

811


observer ~observer (Gość)03.09.2015 14:32

121


97-??? ~97-??? (Gość)03.09.2015 20:33

Panie ,a nie myślał pan o kandydowaniem na stanowisko sołtysa w Postękalicach ? Może tam się uda? Jak widać, wielka polityka nie dla i.....w.Może daj pan sobie spokój,następna klęska może bardzo źle wpłynąć na pańskie skołatane nerwy,a pobyt w polskim szpitalu psychiatrycznym do przyjemnych nie należy .Pewnie i pańscy mentorzy odwrócą się już wkrótce od pana.Jak długo można popierać takiego wszystko psującego.Leć pan na te Postękalice.

48


tw ~tw (Gość)03.09.2015 22:46

Kukiz staje się w obecnej chwili politycznym dnem. Zmienia decyzje częściej niż kobiety, bawi się zaufaniem ludzi i godzi w powagę polityki. Otaczając się ludźmi kompletnie nie znającymi się na polityce (Liroy co nie wie ilu jest posłów) i ciągle kłócąc się ze swoimi współpracownikami pokazuje jak zdezorganizowany jest jego ruch. Korzysta także z naiwności młodych ludzi, którzy jako woJOWnicy są gotowi wypełnić każdy rozkaz i robić mu kampanię nie wiedząc nic o polityce. Nie mając programu pokazuje brak szacunku wobec swoich wyborców, którym potem może zagrać na nosie i zrobić zupełnie co innego niż zapowiadał. Oglądamy właśnie upadek gwiazdy jednych wyborów, który nastąpi już po niedzieli gdy referendum w którym większość ludzi nie wie o co chodzi frekwencja będzie w granicach 30%. Są to zmarnowane pieniądze, a to wina Kukiza. Koszt tego głupiego referendum wyniesie więcej niż dotacje dla partii z którymi tak walczy.
Uwielbiam muzykę Kukiza i zespołu Piersi, ale jako polityk jest on człowiekiem mniej wiarygodnym i przewidywalnym nawet od osób jak Korwin czy Braun. Zamiast mącić ludziom w głowach i marnować pieniądze muzyk powinien robić to co potrafi najlepiej.
Panie Kukiz do widzenia po niedzieli. Na referendum nie idę bo te pytania mnie nie dotyczą. Wolę zjeść obiad z rodziną i pójść do kościoła.

110


janusz ~janusz (Gość)03.09.2015 22:50

wielka szkoda, a już miałem odpowiedniego kandydata...

57


wf ~wf (Gość)04.09.2015 10:46

Do szkoły matoły a nie do komentowania.

60


Mi-hau ~Mi-hau (Gość)04.09.2015 11:23

I tak lepsze są pierogi od pampuchów

33


zorientowany ~zorientowany (Gość)04.09.2015 13:09

No to się zaczęło na dobre... Pampucha już się pozbyli chojniakowi ludkowie a teraz między sobą się biją, który wyżej na liście z urzędników. Włodarczyka lalke, chcą przepchnąć na jedynkę, ale Radziszewski też ma chrapkę, bo przeciez z ulotkami stał parę razy, więc mu się należy jak psu zupa. Staszek od kondomów wiceprzewodniczący rady miasta dwoi się i troi jak pogodzić chłopców. Lalka nie da się wydymać podobno :)

45


należy się do dyłu zerknąć ~należy się do dyłu zerknąć (Gość)04.09.2015 10:09

Jeśli dwie osoby - to nie, dziesięć osób - to nie, ale jak 100 osób mówi, że jest Pan kiepski, to należy się obejrzeć za siebie i zobaczyć czy tak rzeczywiście nie jest. Mimo wszystko pozdrawiam.

32


ja 123 ~ja 123 (Gość)04.09.2015 13:48

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

66


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat