metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Biegacz ~Biegacz (Gość)28.01.2015 07:19

Nie raz, nie pięć widuję psy biegające samopas/na długiej smyczy (na wąskim chodniku). Gdy takiemu jaśnie-właścicielowi zwróci się uwagę o smycz, kaganiec jest wielkie oburzenie. Na uwagę, że zadzwoni się na policję czy straż miejską ludzie się śmieją.
Nie ma co się dziwić, piesze patrole w/w nie zwracają najmniejszej uwagi na bezmyślne zachowanie właścicieli psów. A o wypadek nietrudno, dotyczy zarówno biegaczy, rowerzystów jak i pieszych

110


Ela ~Ela (Gość)28.01.2015 08:55

Powtarzam i powtarzam wkoło że dwa psy i więcej już tworzą stada a wtedy ich zachowanie może być agresywne gdy nie ma ja kontroli . Na osiedlu Słowackiego dwa psy rozszarpały małego kotka na oczach dzieci , może to te same psy?
Gdyby Straż miejska naprawdę zajęła się takimi rzeczami a nie łapaniem kierowców, do kasy miasta wpłynęłoby bardzo dużo pieniędzy za mandaty. Właściciele psów nagminnie
wychodzą z psami na płace zabaw dla dzieci do piaskownic i nic sobie z tego nie robią . Gdzie jest Straż Miejska, a 250 zł. mandat? to żart!! A gdyby tak psy zaatakowały dziecko? Mandat ma za zadanie nie tylko ukarać ale i dać nauczkę na przyszłość żeby dana sytuacja już nie powtórzyła się.

60


Rowerzysta ~Rowerzysta (Gość)28.01.2015 08:57

Mnie zaatakowała sfora kundli na ul Belzackiej obok parku-chociaż jestem młody i sprawny fizycznie autentycznie wystraszyłem się-broniłem się rowerem wymachując nim dookoła-nic to nie pomagało,a psy stawały się coraz bardziej agresywne.Uratowała mnie kobieta która jechała rowerem w moją stronę.Psy jak to zobaczyły rozbiegły się i uciekły do swoich właścicieli przez dziury w ogrodzeniach.Po tym incydencie jestem zwolennikiem odstrzału bezpańskich psów,bo zagrażają one bezpośrednio mojemu życiu!!!!!!

92


11 ~11 (Gość)28.01.2015 08:58

Tak a jak piasek się załatwia na chodniku i trawniku przed blokiem jeszcze właściciel pieska nie sprzątnie. Na wioskach to samo wypuszczają psy wieczorami rowerem nie da sie przejechać

110


rozwiązanie ~rozwiązanie (Gość)28.01.2015 09:02

A dlaczego w Piotrkowie nie można by było przeprowadzić łapanki psów biegających bezpańsko? , wiecie ilu potem właścicieli psów zgłaszałoby się po swoje czworonogi? A wtedy....mandacik i zwrot za koszty przechowania.

70


Zanzi ~Zanzi (Gość)28.01.2015 09:04

Znowu zacznie się nagonka, że psy to złe są, gryzą, mordują... A jedyną ich winą jest trafienie na bezmyślnych "opiekunów". Zresztą władze nie mają żadnego nadzoru nad dzikimi hodowlami i nad "dziećmi ulicy", spacerującymi z bulterierami. Do nich to nawet policja boi się podejść ;)

92


kuba9297 ~kuba9297 (Gość)28.01.2015 09:11

Panie Hofman a gdzie mundurek?

40


ormo ~ormo (Gość)28.01.2015 09:28

no to trzeba wybic wilki lisy rysie iniedzwiedzie ai otstrzelic jastrzebie itp ba one morduiom naiwiecei a dopiero psy

28


Igor ~Igor (Gość)28.01.2015 09:30

"Zanzi" napisał(a):
Zanzi


Nikt nie twierdzi że psy są złe, czytaj ze zrozumieniem ...ale psy tworzące stada zachowują się jak wilki w lesie, po prostu instynkt .A od czego Policja ma paralizatory? od dekoracji? boją się podejść? To mogą podjechać albo podbiec.

53


Ilona ~Ilona (Gość)28.01.2015 09:34

"11" napisał(a):
~11 (Gość)


bo wioski rządzą się innymi prawami, tam nawet w niedziele ludzie ściągają jeszcze mokre pranie żeby sąsiedzi nie widzieli że coś wisi a nie daj Boże ksiądz zobaczy ...nieważne że matka zrobiła rano w sobotę pranie i nie zdążyło wyschnąć.

62


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat