metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bezrobotny ~bezrobotny (Gość)18.08.2013 22:36

Proponuje redaktorom cos takiego wezcie cala liczbe mieszkancow odliczcie dzieci , emerytow rencistow i ludzi pracujacych a wyjdzie wam wlasciwa liczba bezrobotnych. Napewno przekroczy ona 11 tysiecy a nie tak jak jest w artykule 9000

00


truskawka ~truskawka (Gość)18.08.2013 23:41

"Luca" napisał(a):
Precz z rządem Tuska


POPIERAM! Tusk i jego ekipa wykończą wszystko w kraju.

00


bolek ~bolek (Gość)19.08.2013 07:42

Bzdura, nie robią ci co nie chcą robić,wróciła szlachta z zagranicy i udaje że szuka pracy .

00


mix ~mix (Gość)19.08.2013 07:55

glosi legenda ze ktos kiedys znalazl prace przez pup

00


bezrobotny ~bezrobotny (Gość)19.08.2013 09:11

w Bełchatowie tragedia nie ma pracy kto nie robi na kopalni bądź elektrwonii jest w szarej d. sa tylko sklepy, banki i apteki

00


bezrobotny ~bezrobotny (Gość)19.08.2013 09:11

"bolek" napisał(a):
Bzdura, nie robią ci co nie chcą robić,wróciła szlachta z zagranicy i udaje że szuka pracy .

daj mi cieciu prace!

00


sklave sklaveranga19.08.2013 11:10

Bezrobocie rośnie i będzie rosło!!!
Znam kilka zakładów w Polsce, które zostały zlikwidowana a produkcje przeniesiono do sąsiednich krajów lub Włoch bo tam fiskus nie jest taki pazerny i rząd dba przede wszystkim o rodzime firmy.
No a w Polsce kto ma dbać o rodzime firmy skoro premier to Niemiec a szef finansów i minister spraw zagranicznych to Anglicy, którzy dbają tylko o interesy finansjery światowej. Zobaczcie jakich majątków się dorobili a raczej ile nagrabili.
Nie dość że rozkradli Polskę to jeszcze do wojny domowej chcą doprowadzić przy wydatnej pomocy z nazwy tylko opozycji a w rzeczywistości wiernych sojuszników.
Przypomina to zabawę w dobrego i złego policjanta.
Wczoraj Kaczyński był tym złym, dziś jest nim Tusk
Robią wszystko by naród wyszedł na ulicę a oni wtedy bezpiecznie wywiozą swoje majątki.
Tusk grozi nam pięścią....bo co szczawiowa i mirabelki mu nie smakowały od związkowców, górników.... bo co on ma inny żołądek a może z innej gliny jest ulepiony. Nie, nie Tusk sam siebie ulepił...
więcej:
http://sklave.manifo.com/

00


BLEKI BLEKIranga19.08.2013 14:05

pamiętam jak skończyłem studia, i poszedłem tam z takim poświadczeniem z uczelni o moim wykształceniu: z takim papierkiem, który wydaje uczelnia a który jest równoważny z Dyplomem. Pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że to nie jest Dyplom, nie oznacza to, że ma Pan studia skończone z takim i takim tytułem. Musiałem się udać do prawnika na górę, i zdyscyplinować swoim oporem. W tym urzędzie sami swoi, patologia znaczy się bez (nie mówię wykształcenia) żadnych szkoleń, co w życiu nie przeczytała choćby ... nie będę im proponował niczego, by nie wiedzieli gdzie prawda leży i takie tam wypociny różnej maści wielkich uczonych, niech siedzą sobie na tych stołkach i gnuśnieją. Można się obyć bez tego "u rzędu" u koryta znaczy się co za free kasę biorą :)

00


ekonom ~ekonom (Gość)19.08.2013 14:12

nie rząd tworzy miejsca pracy, tylko przedsiębiorcy. dlatego śmieszą mnie te utyskiwania

00


pracownik ~pracownik (Gość)19.08.2013 14:14

"mix" napisał(a):
glosi legenda ze ktos kiedys znalazl prace przez pup

ja jestem świadkiem że mi pomogli, pracuję już dzięki informacji od nich i szkoleniu 2 lata.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat