metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lesina23 Lesina23ranga26.08.2013 15:06

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Podziękujmy wszystkim, którym za PRL-u, marzył się w Polsce kapitalizm.


Jeśli mam się czepiać to w Polskie nie ma kapitalizmu jest jakiś dziwny stwór który można nazwać socjal-kapitalizmem. W kapitaliźmie nikt by się nei zajmował bezrobotnymi ponieważ by ich nie było byli by tylko ludzie zmieniający prace lub niechcący pracować!!!

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)26.08.2013 20:17

"Lesina23" napisał(a):
Jeśli mam się czepiać to w Polskie nie ma kapitalizmu jest jakiś dziwny stwór który można nazwać socjal-kapitalizmem.


Nigdzie nie napisałem, że w Polsce jest kapitalizm. Tylko, że warto podziękować tym którzy go chcieli, że zgotowali nam życie w takim systemie jaki mamy.

00


Lesina23 Lesina23ranga26.08.2013 22:03

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Nigdzie nie napisałem, że w Polsce jest kapitalizm. Tylko, że warto podziękować tym którzy go chcieli, że zgotowali nam życie w takim systemie jaki mamy.


no tak ale ci co obalali komunę (większość) uważała że wejdzie do nas kapitalizm i wolny rynek a mamy pseudowolny rynek(jeśli masz układy to działasz na spokojnie, jeśli nei to ciezko) a kapitalizm mamy taki że pracujemy wiecej niż chłopi w XViw w Polsce:D aby spłacić podatki :D

00


urzędnik ~urzędnik (Gość)08.09.2013 09:06

T O MIASTO UMIERA,nie pozwól na to.WEŻ UDZIAŁ W REFERENDUM 15 WRZEŚNIA 2013,uwierz że od nas tylko zależy kto nami rządzi.Cwaniacy odstraszają ludzi od uczestnictwa,bo po 7-tłustych wypasionych latach strach im zajrzał w oczy i teraz udają aniołki,NIE DAJ SIĘ ZMANIPULOWAĆ!!!!!!!

00


Drugi po prezesie ~Drugi po prezesie (Gość)08.09.2013 13:18

"urzednik" napisał(a):
uwierz że od nas tylko zależy kto nami rządzi.

Szczerze powiedziawszy wolałbym, aby mną nikt nie rządził. Niemniej jednak na referendum się wybiorę.

"Lesina23" napisał(a):
a kapitalizm mamy taki że pracujemy wiecej niż chłopi w XViw w Polsce:D aby spłacić podatki :D

Wtedy płacono podatek pogłówny, który był dużo sprawiedliwszym od dzisiejszych.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat