metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
expiotrkowianin ~expiotrkowianin (Gość)04.01.2014 11:18

Z jednej strony fajna akcja, jednak - ma drugie dno. Mianowicie - poprawa wizerunku porodówki w Piotrkowie. Ostatnio na poród w tym szpitalu zdecydowało się tak mało kobiet, że co chwilę obserwujemy jakąś akcję: darmowe książeczki, zabiegi PR za pośrednictwem internetu, a w chwili obecnej ta akcja.

00


ddd ~ddd (Gość)04.01.2014 11:54

Rozumiem, że te prezenty to dali ze swoich prywatnych kieszeni?

00


Leito ~Leito (Gość)04.01.2014 11:57

To ciekawe, jedno dostało 2000 a drugie 1000, dlatego że gorsze, bo akurat spoza Piotrkowa....

00


Vudu ~Vudu (Gość)04.01.2014 14:06

A ta kas to część becikowego, czy co...

00


moolo ~moolo (Gość)04.01.2014 14:46

szukam, szukam, i co .... Marek Mazur, gdzie jest Marek Mazur, zdjęcia bez niego to zdjęcia do niczego :)

00


mama ~mama (Gość)04.01.2014 14:51

Wszystkie dzieci powinny byc przez wladze rowno traktowane !!! Gratulacje dla rodzicow

00


YARO ~YARO (Gość)04.01.2014 19:41

"Leito" napisał(a):
To ciekawe, jedno dostało 2000 a drugie 1000


a czy moje też dostanie? urodziło się 2 miesiące temu?

00


luzik ~luzik (Gość)04.01.2014 21:10

Kilka lat temu zadzwoniłem do odpowiedniej osoby z pytaniem: "czy Krzysztof lubi dzieci?". Wytłumaczyłem, że pierwszy piotrkowianin w roku, że za parę groszy można ubić podwójny interes, bo rodzina w sumie potrzebująca, a splendor może być z tego, że hej! No i chwyciło ... Tym bardziej, że wskazywałem na przykład ówczesnego prezydenta Łodzi, który w podobnych sytuacjach bywał strasznie "hojny" (szczery Maciek z cudzego worka, nie?).
Odpowiedź była bardzo szybka - temat został kupiony, a na ówczesnego pierwszego piotrkowianina i jego rodziców spłynął deszcz zaszczytów i atrakcji. I wierzcie, było tego duużżoo więcej, niż się spodziewaliśmy.
Cieszy mnie więc, że nowa świecka tradycja , którą powołałem do życia wraz z łasym na błysk fleszy panem prezydentem Chojniakiem, tak bardzo przyjęła się w samym Piotrkowie oraz, że grono jej wyznawców stale powiększa się o nowe okazy (pan wójt, pan z zarządu, a nawet - cholera wie czemu - pan strażak). O panu dyrektorze szpitala nawet nie wspomnę, bo gość to długodystansowiec - pamiętacie jak "nagradzał" dziewczynę, która ratowała własnego dziadka.
Mamy zatem dowód, że wyrażane wówczas przeze mnie opinie o wyborczo-politycznej hucpie realizowanej przez pana dyrektora, nie były wyssane z palca.
Ciekawe, czy komentatorzy, którzy tak chętnie pluli wtedy na mnie swoim jadem, teraz walną się w piersi?
PS. gratulacje i życzenia wszystkiego dobrego dla malucha i jej rodziców.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)04.01.2014 22:04

Dla "równowagi" proponuję obdarowywać też prezentami pierwszych noworocznych denatów. Nagrodą może być orkiestra pogrzebowa, albo nagrobek.
:)

10


luzik ~luzik (Gość)04.01.2014 22:50

Co się stało z moim komentarzem?
Jak redaktor-moderator wstydzi się albo boi pewnego słowa, to niech do zastąpi sformułowaniem "po jasnego grzyba" i będzie gut.
A tak znowu trzeba podejrzewać o celowe przetrzymywanie komentarza albo wręcz o cenzurę!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat