metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sas ~sas (Gość)17.04.2024 11:50

Agresywne i głodne psy wypuszczają prawie codziennie właściciele ich w rejonie Dąbrowy nad Czarną.

80


Kolarz ~Kolarz (Gość)17.04.2024 11:56

Na każdej wsi jest taki piesek lub kilka które biegają samopas po jezdni

81


obrzydliwość ~obrzydliwość (Gość)17.04.2024 13:06

W blokowiskach więcej psów niż dzieci i to rasy nie malutkie ani spokojno-kundlowate, bez kagańców, szczekanie, kupska wszędzie. Czym większy pies tym właściciele uważają, że nie muszą po pupilkach sprzątać, jak pies s** pod oknami to taka fleja odwraca się i idzie dalej udając, że nie widzi, a później na butach ludzie roznoszą po schodach.

150


właściciel normal ~właściciel normal (Gość)17.04.2024 14:19

Wszystko zależy od wychowania psa. Amstafy to bardzo rodzinne i przytulaśne pieski. Chyba że mają chorych właścicieli. Ale tacy to z każdej rasy potrafią zrobić agresora.

411


nico ~nico (Gość)17.04.2024 15:09

Jeżeli ogólnie wiadomo czyje są te psy , jaka to ulica to chyba Policja powinna interweniować , teraz był piesek , za chwilkę może to być człowiek , myślę że nie powinno się bagatelizować zaistniałej sytuacji, psy są niezabezpieczone . Myślę , że nie wszystko zależy od wychowania psa - z jakiś powodów , w innych państwach są to rasy po prostu zakazane ....

160


Hej ~Hej (Gość)17.04.2024 15:37

Jakby mojego zagryzły to by już żywe nie łaziły

70


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2024 17:00

To jest kpina, żeby kary za znęcanie się nad zwierzętami lub niedopilnowanie zwierzęcia wynosiły 250 zł

60


Cześć ~Cześć (Gość)17.04.2024 15:35

A wariat zamiast coś robić, wziąć kamienia albo kija i przegonić, to jeszcze nagrywał. Ludzie co się z wami dzieje??! Boga brak, ot co.

142


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2024 19:16

Z komentarzy wynika że tym powinna się już zająć prokuratura

41


Nieznany ~Nieznany (Gość)17.04.2024 15:24

Znam właściciela i nigdy nie czułem zagrożenia od tych psów, zawsze są zamykane na podwórku na klucz nigdy nie chodzą wolno po ulicy. Psy są bardzo kochane lecz jeśli ktoś podpuszcza innego psa na nie to zareagowały w taki a nie inny sposób, dziwna okoliczność że furtka i brama zamknięta była na klucz nikogo nie było w domu. a psy prawdopodobnie osoba trzecia je wypuściła na zewnątrz, no ale cóż ile ludzi tyle opinii

014


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat