metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosia ~gosia (Gość)22.03.2009 18:02

O Boże!!! Co za potwory!!! i nie pisze tego o zwierzetach tylko o pseudo hodowcach. Prokurator mam nadzieje zrobi swoje i bedzie kara za to bestialstwo!!!!!

00


TOSA-INU ~TOSA-INU (Gość)22.03.2009 20:30

"~a...g" napisał(a):
Gdzie jest prokurator . Najwyższy czas zająć się takimi hodowcami. Czy urząd w Zelowie nie wiedzał o takiej hodowli na swoim terenie? Szkoda zwierząt po co je bez potrzeby rozmazano chyba jedynie dla kasy.


Ta hodowla istnieje kupe lat!!!!!i każdy wiedział ,ze tam jest !!!!! ale układy ,układziki ,ja miałam psa z tej hodowli sprzed 7 lat a nie był to poczatek tej "obozowej"hodofflii- a na dowód tego skąd wiedział ,ze tym razem tez bedzie kontrola- i szczepił psy 16-tego!!!!!A po co - jasne ze dla kasy bo nie przeciez dla splędoru wystaw , medali ,pucharów .Jestem howodca tej rasy i radość we mnie ogromna ,ze wreszcie sie do brali do niego ,ale mam nadzieje ,że to nie koniec, TO POCZATEK JEGO POKUTY !!!!!!!!!!

00


toz ~toz (Gość)22.03.2009 22:18

DO Tosa Inu Bardzo proszę o kontakt z TOZ potrzebujemy jak najwiecej informacji w tej sprawie kontakt z nami na stronie
www.zwierzak.org.pl

00


ancyk ~ancyk (Gość)22.03.2009 23:31

Ludzie co za okrucieństwo. przecież ten pies żył jak go tamte rozszarpywały, Ludzie co ja bym z tym hodowcą zrobiła to przechodzi moje pojęcie. Mam prośbę do TOZ- u by wystąpiły o karę dla tego hodowcy.

00


pilanka ~pilanka (Gość)24.03.2009 11:31

generalnie nie piszę komentarzy, jestem osobą której mało co może zdziwić, ale to co zobaczyłam przerosło moje najgorsze wyobrażenia. jedyne co byloby sprawiedliwe to wrzucenie wlasciciela do tych psów, niech jemu chociaż nogi odgryzą, bo człowiek ktory robi takie potfornosci siedzac w więzieniu nie będzie wiedział co zrobil źle. powinni opublikowac zdjecie wlasciciela, zeby kazdy mial prawo napluc jemu w twarz- brutalne i okrutne? W porownaniu z tym co zrobił- nie. Nie jestem z piotrkowa, ale bede sledzic dalszy ciag wydarzen, bo nie usne, dopoki nie dowiem sie ze ta bestia gnije w wiezieniu

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)24.03.2009 08:34

To okropne! Ten facet powinien dostać 2 lata za znęcanie się nad zwierzętami bo to nie one są winne tylko on.
A jest ten film: http://www.zwierzak.org.pl/

00


Konrad ~Konrad (Gość)24.03.2009 09:42

Ludzie są grorszymi bestiami jeśli dopuszczaja do takich rzeczy. W Polsce powinno być takie prawo, które takim chodowcom daje 10 lat więzienia wsród gorszych bestii

00


czarna ~czarna (Gość)24.03.2009 09:43

nie bede uzywac wulgaryzmow chociaz mam ochote.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten facet to jakis niepowazny czlowiek

00


WojtazPrudnik ~WojtazPrudnik (Gość)24.03.2009 09:49

Ja pier.... BRAK słów. Ustrzelić właściciela a filmik nie pokazywać dzieciom

00


Nina ~Nina (Gość)24.03.2009 09:55

Nie wińmy za to psy. To właściciel powinien za to odpowiedzieć. Dla mnie to po prostu bestia w ludzkiej postaci....SZOK

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat