metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
absolvent ~absolvent (Gość)13.03.2017 14:31

@Absolwentka - zgadzam się, atmosfera jest dobra względem niektórych :) sam bardzo dobrze wspominam kilkoro nauczycieli, apele szkolne na wysokim poziomie, organizacyjnie też nie jest źle. Mnie jednak w szkole przeszkadzał pewnego rodzaju nepotyzm, niektórzy z kadry nauczycielskiej mieli swoich pupili, a że w szkole pracuje rodzina ze sobą....można pomyśleć, jakie kolesiarstwo panuje wśród nauczycieli.

42


Ola ~Ola (Gość)13.03.2017 15:11

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin. :)

30


gość ~gość (Gość)13.03.2017 15:47

Super Akcja Brawo Szkoła !

71


Elgon ~Elgon (Gość)13.03.2017 15:59

Zdrówka, Szczęścia i Słodyczy! :-))

71


Absolwent 2016 ~Absolwent 2016 (Gość)13.03.2017 16:57

IV lo opuscilam rok temu. Byłam bardzo zadowolona z tego że wybrałam właśnie to liceum. Nauczyciele naprawdę chętni do pomocy. Mimo kilku zawirowań związanych ze zmianą miejsca i dyrektora to szkoła naprawdę daje radę. Cieszę się, że mogłam się tam uczyć i właśnie tam zdawać maturę.
A chłopakom i rodzicom życzę powodzenia, wytrwałości i dalszych sukcesów. ;)

141


mikuś ~mikuś (Gość)13.03.2017 16:59

Głupie pytanie. Czy masz pojecie jak często na świat przychodzą czworaczki, czy zdajesz sobie człowieku sprawę ile wysiłku kosztuje wychowanie takiej czwórki. A może przy okazji tej" imprezy pod publikę" ktoś zechce im pomóc finansowo np 1% od podatku. Widać że żal........ściska

130


sklave sklaveranga13.03.2017 17:05

18 lat mieć to nie grzech. Urodzili się w wolnym kraju w dorosłość wkraczają mając na karku zgreda Jarosława i opętanego Antoniego. Wkrótce wyjadą z Polski bo taki los zgotowała im rewolucja w 1989 roku. IV LO to obraz i tragedia teoretycznej niepodległej Polski. Z sal lekcyjnych przeniesiono to liceum do piwnicznych nor, bo patron POPiSowi przeszkadzał!? Więcej na http://sklave.manifo.com/

48


fagot ~fagot (Gość)13.03.2017 17:20

Koleżance najbardziej po lewo ze zdjęcia nr 5, to sam bym wyprawił osiemnastkę ;)

71


ehhh... ~ehhh... (Gość)13.03.2017 19:05

Wszytskiego dobrego dla całej czwórki :)

20


kasia ~kasia (Gość)13.03.2017 15:56

Ukończyłam to liceum w 2002 r. Wspominam b. Dobrze. Ludzie, także nauczyciele są różni jak wszędzie, ale ja wspominam dobrze zwłaszcza ówczesną panią od chemii Karlińską i panią od polskiego Holley.
Bliźniakom życzę wszystkiego najlepszego i dla rodziców również bo wiem ile pracy i trosk jest przy mniej sprawnych dzieciach.

74


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat