metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Aman ~Aman (Gość)16.09.2008 10:50

A to nasz najsłynniejszy obecnie "piotrkowianin" zabrał głos. Co za troska o ziemię piotrkowską. Ciekawe z czego wynika? Czyżby próba polepszenia własnego wizerunku?

00


shell1 ~shell1 (Gość)16.09.2008 11:27

Panie Macierewicz!
Ja Pana proszę i błagam - niech Pan nic nie mówi bo gorszych zniszczeń Pan dokonał w Polsce niż te trąby powietrzne razem wzięte. Proszę Pana o nie zabieranie głosu - jestem rodowitym piotrkowianinem i nie życzę sobie aby Pan był kojarzony z moim miastem.

00


witold k ~witold k (Gość)16.09.2008 12:14

O wizerunek to przeważnie dbają ci, którzy go nie mają. Troska o wizerunek dla medialnej masy to syzyfowa praca. Walka ze stereotypami także jest stratą czasu. Owszem potrzebujemy publicznej debaty, w tym merytorycznej... dokładnej np.,. informacyjnie choćby w spr. wichury. Ile, kto i dlaczego. Kto zawinił... zaniedbał. Także, kto wyjaśni, że wichura to nie polityka. Jeśli polityka to tylko w zakresie dobrego ustawodawstwa... Odpowiedniego ubezpieczenia i inwestycji samorządów w instalacje.. Kto wyedukuje tych, którzy uważają, że należy im się. Chore jest to, że państwo zajmuje się pomocą poszkodowanym. Poszkodowanym pomocy ma udzielać ubezpieczyciel i sąsiad. Organizacje, fundacje. Państwo ma dbać o infrastrukturę. Służby ratunkowe.
Oprócz konferencji... potrzebnej, w dniu wczorajszym zawiązał się Klub Dyskusyjny przy Pośle na Sejm RP. Antoni Macierewicz to jedna z najważniejszych postaci politycznych, jakie mamy. Każdy wstępnie rozgarnięty to wie. Jeśli nie wie, to się dowie i... będzie miał kaca.
http://www.trybunalscy.pl/node/395

00


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)16.09.2008 17:26

mam nieodparte wrażenie że niektórym komentatorm tego forum zwyczajnie odpiexxxa !!! nika może odwiedzi jakiegoś specjalistę od spraw głowy ??i wcale nie mam na myśli fryzjera :-|

00


nika ~nika (Gość)16.09.2008 16:44

A jakich to zniszczeń dokonał pan Macierewicz? Może zniszczył lub ujawnił jakiegoś "kapusia" trąbiącego na swego kolegę? "Rodowity piotrkowianinie"! Powinieneś się "spalić" ze wstydu, że nie rozpoznajesz wspaniałego człowieka i polityka. Jesteś po prostu prawdziwym ciemnogrodem.Dla amana mam tylko dwa zdania: pan Macierewicz nie potrzebuje poprawiać swojego wizerunku, bo ma doskonały. W ostatnich wyborach - mimo braku jakiejkolwiek kampanii otrzymał ponad 40 tysięcy głosów!

00


Aman ~Aman (Gość)17.09.2008 06:56

"nika" napisał(a):
pan Macierewicz nie potrzebuje poprawiać swojego wizerunku, bo ma doskonały. W ostatnich wyborach - mimo braku jakiejkolwiek kampanii otrzymał ponad 40 tysięcy głosów!


Gdybym zmienił nazwisko na Macierewicz i wystartowałbym w wyborach też bym wygrał. Nawet nie robiąc kampani. To znaczy, że byłbym extra gościem? Nika, specjalista od głowy jak najbardziej potrzebny. Od zaraz.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)17.09.2008 11:13

Aman: Przypomniałeśmi stary kawał o gościu, który przyszedł do urzędu do spraw zmian imion i nazwisk. Urzędniczka pyta:
- Jak się pan nazywa?
- Albin Kutasiński.
- I chce pan zmienić nazwisko?
- Nie - imię.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat