metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PiSuarus ~PiSuarus (Gość)09.02.2023 17:35

Oni chcą komisarza z PiS? Pewnie już im obiecano stołki. Tacy są apolityczni?

1714


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.02.2023 20:24

O kilka lat za późno, ale lepiej późno niż wcale. Ja jestem za. Już stworzyli takie sitwy że nawet się nie kryją że mają gdzieś miasto i mieszkańców. Referendum i to szybko. A kto to zorganizuje nie ma znaczenia byle by było.

42


Baas ~Baas (Gość)09.02.2023 20:34

Pisowskie zagrywki . To już polityka proszę pani. Nie namówi mnie pani .

45


Wyborca ~Wyborca (Gość)09.02.2023 20:42

Każdy nowy włodarz będzie lepszy od obecnego miasto cofnęło się w rozwoju

101


rom ~rom (Gość)09.02.2023 19:29

Dość chojniaków i czajek w Piotrkowie. Piotrków dla mieszkańców

232


go?ć_wolf ~go?ć_wolf (Gość)09.02.2023 21:03

Powiem tak Panie Bakowicz nie ściemniaj Pan Piotrkow jest teraz najdroższym miastem nawet za wywóz śmieci tuż obok Gmina Grabica ma stawkę 22zl za osobę w Piotrkowie 35 i co Pan powie NA to że czyja to wina ?!!!!

102


c ~c (Gość)09.02.2023 18:26

Nooo Panie Bąkiewicz po waszych kilkudziesięciotysięcznych premiach i nagrodach widac jak marticie sie o finanse miasta. Jedz chłopie do Kamieńska i sie odwa..l od Piotrkowa.

266


:] ~:] (Gość)09.02.2023 19:45

Piotrków został zniszczony przez Pana Chojnoaka. Uważam, że nie uda się zebrać tule podpisów. Wiele osób nie będzie chciało udostępnić swojego PESELu

127


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)09.02.2023 19:33

O finanse miasta troszczy się jedynie prezydent Chojniak i to właśnie w trosce o nie podniósł sobie wynagrodzenie. Radni byli oczywiście równie zatroskani i dlatego teraz też zarabiają więcej. Natomiast jeśli pan prezydent tak bardzo martwi się o wydatki związane z referendum, to rozumiem, że nie pozwoli by te pieniądze poszły na marne i będzie gorąco namawiał, by piotrkowianie spełnili swój obowiązek obywatelski i uczcili święto demokracji, o której tak często i tłumnie wzięli udział w referendum. Ja na referendum pójdę, choć uważam, że powinno dotyczyć nie tylko odwołania prezydenta Chojniaka, ale całej rady miasta.

187


suweren ~suweren (Gość)09.02.2023 21:27

Bardzo dobra informacja. Wspólnie uratujmy to miasto, bo Piotrków Tryb. przy obecnej władzy UMIERA.

105


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat