metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kaka ~kaka (Gość)26.09.2008 15:23

"Szanowny mzgk" skoro tak bardzo chcesz skonczyć z tą "samowola" zwiazków to czemu się nie ujawnisz czemu nie powiesz na forum, prosto w oczy jak bardzo się ich obawiasz i jak bardzo cię zastraszaja. Bicie piany pozostaw na deser w nowej pracy.
Jak widać panie zniesmaczony narazie to chyba pan czuje się tak strasznie nekany. Jeżeli mogę zasugerować to z takimi sprawami gdzie chodzi o nękanie o mobbingowanie to się na Policje chodzi. A nie na formum wylewać żale uciemiężonego i tak pokrzywdzonego!

Moderator: scalono dwa komentarze

00


lex ~lex (Gość)25.09.2008 13:47

Abstrahując od treści i kontekstu - BRAWA dla grafika :)

00


Zniesmaczony ~Zniesmaczony (Gość)25.09.2008 14:39

Zdrowo kogoś poniosło. Ten baner to bardzo nieprzyzwoite populistyczne przegięcie. Zarząd miasta (notabene czegoś takiego jak zarząd miasta od dawna nie ma, no ale wiadomo o kogo chodzi) w roli oprawcy, który ma krew na rękach i spółka jako ofiara. Trafia do nas przekaz dokonywania tam jakiejś masakry przez władzę. Adekwatne może byłoby to na jakiś antywojenny lub antyterrorystyczny plakat, ale w kontekście, w jakim zostało użyte, to straszne nadużycie. Zastanawiam się nawet, czy samo publikowanie, czyli rozpowszechnianie czegoś tak obrzydliwego powinno mieć miejsce bez przynajmniej opatrzenia jakimś krytycznym komentarzem.

00


bywalec ~bywalec (Gość)25.09.2008 15:33

Panie prezydencie i radni ! Nie dajcie się sterroryzować!To wszystko to jest PRZEGIĘCIE !
Precz z terrorem.To nie Pakistan !

00


jest dobrze ~jest dobrze (Gość)25.09.2008 15:42

panie zniesmaczony,ze smakiem,ze smakiem
na tatar też nie możesz patrzeć?

00


jest dobrze ~jest dobrze (Gość)25.09.2008 16:12

kolego o jaki ci terror chodzi?
wprowadzasz celowo ludzi w błąd.
nie długo sam odpowiednio zapłacisz rachunki za wodę i ciepło i dostanie ci się po kieszeni,to wtedy powiesz,że to jest terror ze strony miasta.

00


kaka ~kaka (Gość)25.09.2008 18:52

Panie zniesmaczony, mamy XXI wiek i jak pan nie rozumie przenośni jaka jest zamieszczona na plakatach to już niestety chyba niczyja wina. Ale spóbuje wyjaśnic zniesmaczonemu bo to chyba o to chodzi pracownikom. Krew oznacza ludzka i ciężką pracę, którą urzędnicy chcę za wszelką cenę zniszczyć. Dla nich ta firma to najwidoczniej po prostu Chleb i zycie codzienne. chcą żyć jak ludzie, bo nie chę egzystować jak stłamszone zwirzęta. Zreszta jak co poniektórzy - byli juz pracownicy firm komunalnych, które zostały zagrabione i sprzedane przez tych urzędasów w białych kołnierzykach.

00


kaka ~kaka (Gość)25.09.2008 19:05

A jak dla mnie coś jest obrzydliwe to tego nie ogladam panie zniesmaczony i nadmiernie delikatny!

00


jest dobrze ~jest dobrze (Gość)25.09.2008 19:24

dzięki kaka ,że podzielasz po części i moje zdanie.
Najgorsze jest to,że ludzie w naszym grodzie nic nie wiedzą jakie tu są ,,układy i układziki" w urzędzie
i taki bywalec łyka wszystko co mu władza do ucha nakładzie,potem trzeba mu to ciężko tłumaczyć.
pozdro dla bywalca

00


bywalec ~bywalec (Gość)25.09.2008 19:30

Jestem zniesmaczony tym wszystkim.To naprawdę nie w porządku robić takie populistyczne akcje.Nie ma powodów do paniki, jest wolny rynek,nie powinno być świętych krów.Sorry.Mam dość.Dobranoc, piszcie sobie dalej,róbcie nowe plakaty.Róbta co chceta i kóńca patrzta,rozumieta?Rozumieta tera.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat