metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dzooony dzooonyranga19.02.2015 10:01

Komentarz był edytowany przez autora: 19.02.2015 10:07

03


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)19.02.2015 10:11

Tak się żyje dobrze jak i w calym kraju gdzie jest coraz gożej i brak perspektyw na przyszłość na zielonej wyspie Tuska

72


dzooony dzooonyranga19.02.2015 10:01

Hahahahaaha. Do roboty wójcie a nie na wyjazdy sie jeździ, jeśli ktoś ma dobre plecy to mu sie dobrze zyje w gminie, a zwykłym ludziom tylko wali się kłody pod nogi. Cały czas wójt zaślepiony tymi samymi miejscowościami, a są tez INNE w których też jest dużo do zrobienia. Ale o czym ja mówie, jakie inwestycje, przeciez gdy snieg spadł to jak było z odśnieżaniem? Toż to podstawowy problem, jak z prostymi rzeczami nie mozna sobie poradzic.

102


ormo ~ormo (Gość)19.02.2015 10:41

wuicie chyba tobie

63


stasiek ~stasiek (Gość)19.02.2015 10:48

Jaki spięty ten wójt tyle lat na stanowisku a wygęgać nie może o co mu chodzi

73


sklave sklaveranga19.02.2015 11:04

Oby nam się dobrze działo....
I jest taki wójt w Polsce co prawdę mówi. Faktycznie ludziom w gminie Rozprza żyje się wyjątkowo dobrze. No a z człowiekami to bywa różnie ale to tacy pół...mieszkańcy. Znaczy jedną noga na tym świecie a drugą już na tamtym. To że dba o ludzi nikt wójtowi nie zarzuci. Szczególnie tych swoich. Tu się kopie i tam się kopie a kopaczka tempo dyktuje.
Foto na http://sklave.manifo.com/galeria

42


mieszkaniec gminy ~mieszkaniec gminy (Gość)19.02.2015 15:50

"Myślę, że ludziom żyje się w niej dobrze" oj Panie wójcie jest Pan oderwany od rzeczywistości. Dobrze to żyje się tylko niektórym - każdy wie gdzie w naszej gminie jest najwięcej inwestycji. Dlaczego drogi wysypane tłuczniem są naprawiane w taki sposób, że starcza to góra na miesiąc. Zamiast zrobić to raz a porządnie i mieć spokój to takie dziadowanie - jak powinny wyglądać takie drogi to proszę przejść się po drogach technicznych w lasach pod Lubieniem. Dlaczego chodniki na odcinku drogi powiatowej Lubień Rozprza są tylko położone wybiórczo? Dlaczego odbiór śmieci jest tak rzadko - czasami odstęp między wywozami to prawie 40 dni!!! Podania do wójta są ignorowane, bo nie ma pieniędzy, ale na co inne to kasa zawsze się znajduje.

52


Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.02.2015 18:56

"Myślę, że ludziom żyje się w niej dobrze"
Ale którym ludziom konkretnie?
Przypomniał mi się taki stary kawał:
"Zebranie lokalnego oddziału KPSS na Czukotce. Atrakcją jest towarzysz, który właśnie powrócił z Moskwy. Inni Czukcze pytają go:
- I czego się dowiedziałeś w Moskwie, Mekce naszej?
- Bardzo dużo, ale przede wszystkim trzech najważniejszych rzeczy: Po pierwsze: że Marks i Engels to byli dwaj różni ludzie, po drugie: że socjalizm służy człowiekowi, po trzecie: sam tego człowieka widziałem."

Komentarz był edytowany przez autora: 19.02.2015 18:58

31


wolny rynek ~wolny rynek (Gość)19.02.2015 21:43

Ludzie są zadowoleni bo dbam o stolicę gminy. Ja tam jestem człowieku dwa razy w roku i to przejazdem!!!! Zadbaj o inne miejscowości.
Projekty techniczne... a na kanalizację projekt za setki tysięcy złotych SPRZENIEWIERZYŁEŚ!!!!
Rozprza to współpraca z powiatem - praca dla syna starosty.
Ludzie kupują działki -- a jaka twoja w tym zasługa????, Jak nam pomagasz, nowym mieszkańcom. Nie dostałem od gminy żadnego wsparcia. Tylko maksymalnie długie terminy oczekiwania na wszystko.
Dobrze, że redaktorka pomaga wysłowić się wójtowi, bo ciężko, ciężko mu idzie.
Nic konkretnego, ciągle mam nadzieję, ja myślę, mam nadzieję.

53


roman ~roman (Gość)20.02.2015 00:34

Bzdura. Nie ma żadnej rocznicy 950 lecia gminy !! Skąd wójt ma wieści, że wtedy powstała gmina ? Ta rocznica odnosi się do historii miejscowości Rozprza, a nie samej gminy. Ale rocznica t i tak jest wydumana. Oparta jest na wzmiance zamieszczonej w tzw. falsyfikacie mogileńskim, ktory to dokument powstał w zupełnie innym okresie niż jest datowany. Więc rocznica ta to zwykły kicz. Wystarczy poczytać co to jest ten falsyfikat mogileński i przekręci się licznik rocznicowy. Dodam, że pierwsza wzmianka to żadna rocznica, bowiem to, że dana miejscowość zostaje wymieniona w jakimś dokumencie nie oznacza, że w tym miejscu były wcześniej tylko bagna i lasy. Jak najbardziej była osada i nieźle funkcjonowała i nie każda wzmianka w dokumencie oznacza, że w tej dacie nastąpił jakiś przełom w historii miejscowości.
Reasumując. Zadłużona po uszy gmina urządza sobie igrzyska pt. 950 lecie, która to rocznica oparta jest na dokumencie powstałym w zupelnie innym okresie.

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat