metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiesniak ~wiesniak (Gość)31.12.2022 16:26

Chyba to wszystko zniszczyli ci co tam mieszkaja.Do kogo maja pretensje.

141


mumin ~mumin (Gość)31.12.2022 15:17

Jak dbasz tak masz. Co to znaczy że mieli nam postawić blaszane komórki? A samemu coś zrobić to nie łaska?

162


jdr ~jdr (Gość)31.12.2022 16:20

Drodzy mieszkańcy tych tymczasowych mieszkań, przede wszystkim weźcie się za robotę, rzućcie palenie papierosów i picie alkoholu. Jak zarobicie trochę pieniędzy to będzie was stać na wynajęcie mieszkania o normalnym standardzie.
Nie ma nic za darmo, macie tylko roszczenia, natomiast sami z siebie nic nie dajecie. Niczego nie szanujecie, widać to po tych toaletach.

181


go?ć_wolf ~go?ć_wolf (Gość)31.12.2022 19:10

Trzeba is do pracy zarobić i wynająć sobie mieszkanie a nie liczyć że ktoś da za darmo a pracy nie brakuje dla nikogo !!! A z drugiej strony może by się ktoś zainteresował skoro tych ludzi stać na samochodyna ich utrzymywanie bi cały płać zastawiony to może trzeba pozabierać te lokale i niech ida na wynajem chcieli by za 21zl apartamenty

101


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)31.12.2022 17:42

Brawo TBS, Urząd Miasta,radni, MOPSy i MOPRy, wszystkie te instytucje zobowiązane są do pomocy ludziom słabszym. Żyją w tym luxusie od lat i nikogo to nie interesowało.Na pomoc Ukrainie są pieniądze, a pod nosem nie widzą potrzeb mieszkańców. Bez względu na to kim są i jak żyją zasługują na wsparcie. To są ludzie.

310


goœć_jarek ~goœć_jarek (Gość)31.12.2022 20:06

Proszę zobaczcie ile i jakich samochodów tam parkuje , czy Ci ludzie oprowadzają podatki , nie porównujmy tych warunków do tych na które ciężko musimy zapracować . MOTYWACJA DO WZIĘCIA SIĘ DO ROBOTY!!!!

81


goœć_roman ~goœć_roman (Gość)31.12.2022 20:08

Widzę, że sporo emocji w komentarzach. Ja mam tylko jedno pytanie. Niech każda z tych osób się pochwali co zrobiła, że dostała eksmisję bez prawa do lokalu socjalnego. Z doświadczenia wiem, że takie eksmisje (bez prawa do lokalu) przeprowadza się wobec osób które nadużywają alkoholu, dopuściły się przemocy domowej lub najogólniej swoim postępowaniem uniemożliwiają wspólne zamieszkiwanie. To nie są jak ktoś napisał "osoby słabsze".

141


Annaa p ~Annaa p (Gość)31.12.2022 21:13

A za 21 zł miesięcznie jakie warunki jaśnie państwo by chcieli?ja płacę 700 zł czynszu za mieszkanie 70 metrów plus opłaty. Pracuje od 19 roku życia, w miedzyczasie skończyłam 4 kierunki studiów.Nie dostalam nic od nikogo,więc niech się wezmą nieroby za robotę i nie żyją na nasz rachunek

151


Gość 1234 ~Gość 1234 (Gość)31.12.2022 23:11

Jak dbasz tak masz.

70


Tosiek ~Tosiek (Gość)31.12.2022 19:11

Co na to obserwator radny Jan

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat