metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
spadkobierca ~spadkobierca (Gość)20.08.2015 12:53

Spadkobierca wie co mowi , a teraz zamiast mordow jest depresja,samobojstwa mobing przez tzw.wyscig szczurow ,zadnej zyczliwosci sasiad na sasiada patrzy jak na wroga,zazdrosc zawisc czego ta demokracja nas nauczyla wole juz tamte czasy

42


marias ~marias (Gość)20.08.2015 14:10

biedactwa o korytka się boja ?? mamusia,córusia,szwagier i kolega kolesia moze nie dostać się do żłobu?? to faktycznie problem...

81


szatan ~szatan (Gość)20.08.2015 17:50

Ja jestem podobno zły tak samo ale to są plotki także bez spiny! Swój pozna swego

00


m ~m (Gość)21.08.2015 16:03

Proponuję zapoznać się ze składami komisji wyborczych! W niemal każdej członek sld, młodych komuchów i innych przybudówek. Nie chcem, ale kase weźmiem! :)

30


Good Night Left Side Good Night Left Sideranga22.08.2015 06:49

widać młody narybek komuszków ma się nieźle ...

52


ewa ~ewa (Gość)20.08.2015 09:20

Lewica zawsze trzyma sie swoich pogladow a jak PO czy PIS ktory jak choragiewka na wietrze jak powieje to w ta strone.A ludzie wierza bo chca zeby wszystko za nich zrobic. Ze wszystko im sie nalezy bez zadnego wysiklu To jest wlasnie narod polski.

23


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)22.08.2015 15:05

ja myślie że teraz najbardziej nie są potrzebe jowy tylko wzreost kultury politycznej ale na to nie ma co liczyć

01


PT ~PT (Gość)22.08.2015 23:19

Ktoś powiedział:JOW-y to pomysł chuJOWy!

21


sld jest jak ta ściana na zdjęciu ~sld jest jak ta ściana na zdjęciu (Gość)23.08.2015 14:07

sld jest jak ta ściana na zdjęciu,ona odzwierciedla stan faktyczny tej partii która jest na wylocie.Przez wiele lat nie zrobili nic konkretnego poza lawirowaniem politycznym.Pan ostrowski w radiu to już w ogóle popłynął z falami wyobraźni tak jak przed wyborami prezydenckimi ,wielki strateg polityczny się znalazł
"a na drzewach zamiast liści winni wisieć komuniści"

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat