metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jesiotr ~jesiotr (Gość)24.07.2015 10:42

Co to za gość koło pana Pawła?

10


maślok ~maślok (Gość)24.07.2015 11:11

A to nie wójt?

10


mis ~mis (Gość)24.07.2015 11:19

A to ten Kwiatkowski?

10


jko ~jko (Gość)24.07.2015 11:24

Kwiatkowski z radia?

10


pa ~pa (Gość)24.07.2015 11:40

Wojt Janusz J.tego drugiego nie znan

11


"Róbta co chceta" ~"Róbta co chceta" (Gość)24.07.2015 17:05

Rada Gminy uchwala co karze wójt nikt z radnych nawet nie próbuje poruszyć trudnych tematów bo i po co!!!Dlaczego w Rozprzy nie dokończono rynku dlaczego nie wyrównano terenu?Segregacja śmieci?Ludzie ja do kosza to nic prawie nie mogę wrzucić bo tego nie mogę tego nie mogę a płacić muszę!Cena za wodę wysoka bo przecież trzeba utrzymywać całe rodziny zatrudnionymi w ZGK z wysokimi pensjami.Oj Rada Gminy do wymiany tylko wziąć dietę i imprezować na potajemnych spotkaniach! Ktoś powie drogę robi się na Kościuszki tylko, że ta droga i umowa to za poprzednią radę podjęto! Rada obecna jest słaba i nic na to nie poradzimy nic dla Rozprzy nie robią. NICCCCCCCCCCCCCCC

23


xx ~xx (Gość)24.07.2015 17:44

Panie Wójcie .Po Mierzynie gdzie następna impreza integracyjna!!!!!!!!!!

26


Ekspert ~Ekspert (Gość)24.07.2015 20:07

Jędrzejczyk to jest największa porażka w tym powiecie. Zaraz po nim jest Cubała.

65


prowinciusz ~prowinciusz (Gość)24.07.2015 20:45

A gdzie zrównoważony rozwój całej gminy?Czyżby mieszkańcy Rozprzy,Mierzyna płacili wyższe podatki.Niech wójt Jędrzejczyk z Cubałą zaproszą dziennikarzy do innych miejscowości i wiosek i zapytają co dla nich zrobiono w ostatniej dekadzie.Tak w Rozprzy brakuje jeszcze fontanny,ławeczki za 55 tys.,przejścia podziemnego.Kochani radni ,to Wy decydujecie o inwestycjach w swoich okręgach.Chyba że zostaliście??????????

44


. ~. (Gość)24.07.2015 11:52

Szkoda, że nikt nie zapytał o segregację śmieci. Jak deklarujesz segregację, to szkło i plastik do gniazd, popiół do ZGK, metal do ZGK, odpady BIO na wysypisko, papier do szkół czy ZGK. wszystko trzeba przywieść. Do pojemnika przy domu nic nie można wrzucić i jeszcze za to płacimy 6,50 zł od osoby. Niech ktoś zajmie się tym tematem.

93


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat