metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_ilona ~go?ć_ilona (Gość)30.10.2022 11:21

Co to za środek dietetyczny dla niemowląt?? Matkom się karmić piersią nie chce czy o co chodzi??

98


dzikun ~dzikun (Gość)30.10.2022 18:08

...Wypalenie zawodowe dopada jednego na trzech lekarzy... Rozumiem że trzech było wypalonych, ale skąd czwarty, może jakiś ginekolog albo proktolog.

51


pacjentka ~pacjentka (Gość)30.10.2022 19:38

Myślę, że lekarze robili to z biedy. Będzie to zapewne wielce uzasadniona okoliczność łagodząca.

110


Titiriti ~Titiriti (Gość)30.10.2022 14:52

Nie rozumiem po co wystawiali tyle. Co później robili z tym mlekiem po zakupie? Ktoś to sprzedawał? Skoro dziecko potrzebuje takie jesc, to matka bierze receptę i takie kupuje w ilości potrzebnej do zużycia nie kupuje na lewo

71


go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)30.10.2022 13:12

Wcale się nie dziwię, bo przecież polscy lekarze otrzymują głodowe pensje, a muszą przecież z tego żyć. No i oczywiście uważam, że jest to wina partii rządzącej, szczególnie jej prezesa, że żyją w takiej biedzie i że muszą kombinować.

711


heherury ~heherury (Gość)31.10.2022 18:02

Ja zawsze uważam, że najlepszy jest pokarm prosto z cyca, a nie jakieś chemiczne badziewie. Każdy facet to potwierdzi, te dwie zwisające kule są cudownym wynalazkiem.

51


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)30.10.2022 20:35

Po tytule myślałem, że zaczęły się zatrzymania za współudział w kowidowej hucpie. A tu chodzi tylko o zwykły szwindel z jakąś odżywką na kwotę zaledwie 600 tysięcy. Kowidowy przekręt okradł społeczeństwo na miliardy (+ 200000 przedwczesnych zgonów), a przekrętami na taką skalę przecież CBA się nie zajmuje, prawda?

143


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.11.2022 14:11

Dobrze, trzeba z tymi smykami zrobic porządek..

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat