metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
97-300 97-300ranga09.10.2015 21:00

Bo w pamięci jest siła zaklęta.

63


xxxxxx ~xxxxxx (Gość)09.10.2015 22:27

bo ta gmine najlepiej podpalić

63


wataszka ~wataszka (Gość)09.10.2015 21:08

Ciekawe rzeczy widzę ze tam były a nikt o tym nie słyszał. Pytałem mamy co pracuje u gminie i tez nic nie wiedziała, tak jak mieszkańcy. Po co wójt robi takie rzeczy niby dla mieszkańców a nie informując ich o tym. Szkoda wielka szkoda bo z chęcią bym wziął udział w tym.

81


gg ~gg (Gość)10.10.2015 06:07

Najwazniejsze ze wladza sie bawi a glupi lud nie pracuje zeby dlugi splacic .

75


Kibolkiewicz ~Kibolkiewicz (Gość)10.10.2015 21:08

Rozprza to jest strasznie śmieszniutka gmina. Gorzkowice czy Wola Krzysztoporska się mogą tak bawić, bo tam jest hajs. Tam włodarze gminy potrafią przyciągnąć inwestorów, tam powstają zakłady pracy. A w Rozprzy co? Guzik. Największym zakładem pracy na terenie gminy jest... Urząd Gminy. Ż E N A D A.
A najśmieszniejsze jest to, że Rozprza i Mierzyn dalej głosują na tych leni, którzy potrafią tylko wydawać publiczne pieniądze na głupoty. Świadczy to o bardzo niskim poziomie intelektualnym mieszkańców Rozprzy - wystarczy że Jędrzejczyk zorganizuje im dni Rozprzy i 2 festyny, a już lecą na niego głosować.
Nie ma się dziwić temu, że nie było żadnej informacji o tym wydarzeniu. Każdy kto był w UG i widział jacy ludzie pracują w promocji gminy ten się musi spodziewać niekompetencji.

72


ona ~ona (Gość)10.10.2015 21:11

Chętnie bym dzieciom pokazała Ale niestety informacja po fakcie. Taka to jest nasza gmina z podatki to wiedzą jak ściągać i odsetki naliczac

72


sylwia1 ~sylwia1 (Gość)10.10.2015 22:46

Ten kto był odpowiedzialny za organizację wydarzenia chyba promował siebie a zapomniał o promocji wydarzenia. To jest straszne ze pieniądze wydane na fajną rzecz a zapomniano poinformować o tym odbiorców, czyli nas mieszkańców. Czerwona kartka dla organizatorów za to.

71


ona ~ona (Gość)10.10.2015 23:06

Podobno na wykładach nie było mieszkańców a co dziwne nie było też nikogo ze stowarzyszenia rozprzan, czyżby to był jakiś protest przeciw wójtowi? A to przecież oni promują historię Rozprzy

40


Rozprzanin ~Rozprzanin (Gość)09.10.2015 21:11

Szkoda, że informacja po fakcie. Byłem około 14 w centrum Rozprzy i dziwiłem się co się tam dzieje - uświadomili mnie miejscowi z ławeczki :-) Nawet na stronie rozprza.pl nie było o tym wzmianki. Ostatnie info jest o tym kto najlepiej szatkował kapustę... Delikatnie mówiąc nie najlepiej świadczy to o zarządzających gminą. Nie wspomnę już o cichej zbiórce na zegar do kościoła...

192


Kasztelanin ~Kasztelanin (Gość)11.10.2015 08:08

Kibolkiewicz, jakim prawem krytykujesz mieszkańców rozprzy? Myślisz ze kto kolwiek głosuje na kogos w wyborach bo urządził dni rozprzy czy jakiś festyn? W poprzednich latch też były
organizowane dni Rozprzy i jakoś poprzedni wójt dzięki temu nie wygrał. To twoja wypowiedź pokazuje jaki masz poziom intelektu, nie twierdzę że obecny wójt jest dobrym wójtem ale czytając twój komentarz nasuwa mi się tylko jedna myśl że pod tym twoim pseudonimem kryje się pewnie jakiś niespełnionych polityk a kto wie może któryś z kandydatów na wojta/radnego. Co do wypowiedzi "ona" myślę że stowarzyszenie Rozprzanie.pl nie chcą mieć nic wspólnego z jakimi kol wiek władzami żeby nie zostali pomówieni o wspieranie kogoś w wyborach, moim zdanie jest to jedna z najlepszych organizacji w całej gminie i jeżeli dołączyli by się do jakiego kol wiek wydarzenia które ma promować nasza "władze" to stracili by moje jak i tewnie wielu innych osób zaufanie.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat