metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Doda ~Doda (Gość)02.04.2024 10:57

Ten rząd pcha nas na wojne,skoro młodzież tak głosowała, teraz miech się szykują w kamasze i na UA
SZEROKOSCI

88


dlaczego ~dlaczego (Gość)02.04.2024 11:31

obecna władza chce nas wplątać w wojnę ,tylko dlaczego mają ginąć nasze dzieci ?

73


Zed ~Zed (Gość)02.04.2024 13:06

Idz do wojska i daj sie zabic za czyjes interesy albo ambicje.

82


ABS ~ABS (Gość)02.04.2024 15:23

I bardzo dobrze, w dzisiejszych czasach mamy łomna mlodziesz, zero dyscypliny samoradzenia w trudnych sytuacjach, a jak już lekko pod górkę to psychologa szukają rodzice, tak właśnie wychowuje się dziś młodzież na
Kalectwo życiowe

52


XD ~XD (Gość)02.04.2024 15:54

Dam wam radę, walcie do psychiatry i róbcie sobie żółte papiery
Ja tak zrobiłem naście lat temu, jestem wymazany z poboru dożywotnio
Pozatym rząd może przywrócić Schengen i żaden Chłop do 60tki nie wyjedzie na zachód
Pamiętajcie w czasie zagrożenia mogą zrobić wszystko

60


Przystań umysły ~Przystań umysły (Gość)02.04.2024 16:34

Ja wybieram odiadke a nie walke za system

01


gość. ~gość. (Gość)02.04.2024 12:46

Rząd na front !!!
Kamysz w kamasze !!!

120


Ja to olewam kat E ~Ja to olewam kat E (Gość)02.04.2024 19:11

Głosujcie na rządzącą władze,a Tusk was wyślę na wschód szybciej niż wam się wydaje

43


pytanko ~pytanko (Gość)02.04.2024 10:17

A nie prościej i taniej byłoby usiąść do rozmów pokojowych zamiast zubażać społeczeństwo i narażać je na utratę życia, zdrowia i cofać w rozwoju ekonomicznym ?

93


piorkowianin ~piorkowianin (Gość)03.04.2024 10:29

I co z tego , idziesz na miesięczne przeszkolenie, w telewizjach i internetach mówią że " kolejni żołnierze wyszkoleni" i CO!!! od razu po przysiędze przenoszą \Cie do rezerwy, etaty w armii można dostać tylko po znajomości , przyjmują chętnie kobiety za biurka, prawdopodobnie żony żołnierzy już pracujących w wojsku . co to ma być , mydlenie oczu, jakiś sadysta wyżywa się na |||Tobie przez cały miesiąc ( chyba w domu za młodu go bili) , wytrzymujesz . a potem wojsko polskie zostawia Cię na lodzie !!!

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat