metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Realista ~Realista (Gość)08.06.2014 11:10

"Tego nie wolno robić, to jest naruszenie prawa – wtrącił się jednak przewodniczący Błaszczyński.
- Czego nie wolno robić? – pytał Sokalski.
- Grzebać w komputerze – odpowiedział Błaszczyński.
- Ja nie grzebałem, tylko robił to pracownik.
- To ja proponuję pracownika zwolnić albo udzielić nagany – skwitował całą sytuację Błaszczyński."
Wniosek jeden! Rada miasta to tylko rada i nie ma zielonego pojęcia na temat procedur. Nauczcie się jednego. Papier, pisać, wniosek. Kopie zostawić u siebie. Cierpliwość - 30 dni, bądź 14 dni od wniosku. I tyle.
Błaszczyński ma rację, że takie jest prawo. Ta sytuacja pokazuje, że opinie o ubezwłasnowolnieniu rady ma rację bytu. Ktoś kiedyś powiedział, że radni powinni pójść na jakieś studia, żeby poznać procedurę.
P.S. Osobiście nie darzę sympatią przewodniczącego jak i tzw. ekipę rządzącą, ale cenię za fachowość, a Strefę FM proszę o ciągnięcie sprawy, bo jak to jest, że solary nie działają? I t jest najważniejsze, a Pan radny Sokalski ma u mnie plusika i wielki minus za złe rozegranie pod względem formalnym. Teraz to i można wszcząć postępowanie wyjaśniające w sprawie czy zgodnie z prawem udostępniono informacje w trybie dostępu do informacji publicznej.
Pozdrawiam!

70


wyborca ~wyborca (Gość)08.06.2014 18:04

Władza panu Błaszczyńskiemu uderzyła do głowy. Zweryfikujemy to w wyborach.

80


edzio ~edzio (Gość)08.06.2014 22:48

oj Maniek zbytnio się unosisz? A może masz w tych solarach udział i za konserwatora robisz?? Tylko czy aby doba nie jest za krótka ? jeszcze jeden etat ? Chłopie zdrowia szkoda ;-)

50


Piotrkowianin Piotrkowianinranga08.06.2014 23:01

"edzio" napisał(a):
oj Maniek zbytnio się unosisz? A może masz w tych solarach udział i za konserwatora robisz?? Tylko czy aby doba nie jest za krótka ? jeszcze jeden etat ? Chłopie zdrowia szkoda ;-)

Przecież ma szybkiego mercedesa, prawie nówkę mało śmiganego, to zdąży dojechać we wszystkie miejsca. ;)

50


pływak ~pływak (Gość)09.06.2014 09:57

Nowego basenu nam trzeba bo wszędzie ciasno a nie traktu kultur czy solarów.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat