metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
eee ~eee (Gość)10.03.2015 09:16

Auto-R...super szkoła!!

10


Były kursant B,C,D ~Były kursant B,C,D (Gość)10.03.2015 10:16

To , czy ktoś zdał egzamin za pierwszym razem czy za drugim , nie świadczy że potrafi dobrze poruszać się samochodem . Ja osobiście uczyłem się u Pana Roberta z Olimpu ( z tego co słyszałem już tam nie pracuje , jak paru innych dobrych instruktorów ) - wspaniały człowiek , potrafiący wszystko dobrze wytłumaczyć i nauczyć . Niestety w tej branży najważniejszy jest instruktor i podejście kursanta do nauki .

42


kierowca ~kierowca (Gość)10.03.2015 10:56

Bardzo dobrze uczy Pan Rafał ze szkoły L-raf. Indywidualne podejście do każdego kursanta, może i sporo wymaga, ale przecież o to chodzi. Polecam

30


Przemek ~Przemek (Gość)09.03.2015 14:05

Rafał Nadajewski Szkoła jazdy L-RAF Polecam bo jak czasem obserwuje instruktorów w L to sie potem nie dziwie ze tyle osób uwala egzamin. Byłem kursantem Rafała i naprawde bardzo fachowe podejscie.

22


Była uczennica ~Była uczennica (Gość)10.03.2015 11:01

Rafał Nadajewski ze szkoły L-RAF.

10


Ares ~Ares (Gość)10.03.2015 11:29

Tylko AUTOLUX instruktor Pan Jacek Gonera polecam wszystkim!!!

14


Patrykk ~Patrykk (Gość)10.03.2015 13:58

Polecam P.Maćka OSK ATOS. Profesjonalna nauka, miła, bezstresowa atmosfera.Potrafi bardzo dokładnie wyjaśnić wszystko, jak powinniśmy sie zachowywać w danej sytuacji na drodze.Z przyjemnością przychodzi się na każdą jazdę. Myślę, że wiele osób, które miały z nim jazdę napewno potwierdzą moje słowa. Polecam !!! :D

21


Ada ~Ada (Gość)10.03.2015 19:32

Bezdyskusyjnie, najlepszym instruktorem jest pan Marian Sokołowski.

25


annka ~annka (Gość)10.03.2015 21:15

Zdecydowanie Marianek Sokołowski.
Nie uczy jak zdać egzamin tylko jak jeździć bezpiecznie, wpaja niesamowite nawyki, ktore nieraz uratowały skórę.

03


Kursantka ~Kursantka (Gość)10.03.2015 21:50

Pan Leszek Bora jest świetny! Rzetelny człowiek, nie klepie ciagle tych samych miejsc. Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze!

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat