metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czytelnik ~czytelnik (Gość)20.12.2014 19:22

chyba pan wójt dobrze sponsoruje właściciela portalu "epiotrkow", bo jakoś wcześniej była cisza na temat tej gminy...

40


Alaska69 ~Alaska69 (Gość)21.12.2014 17:57

[b]Pani Przewodnicząca Rady Gminy ...PROSIMY o nowy dywanik na drodze wzdłuż cmentarza aż do osadników .... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej PROŚBY. !

20


michasia ~michasia (Gość)15.01.2015 13:31

widzę, że Michał G. sprzedawczyk po raz kolejny w radzie -żenada. Radny bezradny ale interesowny.Wyborcy z Bujen po raz kolejny dali się nabrać. Ogólnie panowie kojarzycie się i przypominacie słynną Komisję Leśnych Dziadków

41


Mieszkaniec Bujen ~Mieszkaniec Bujen (Gość)19.01.2015 11:12

do Michasi
a ja uważam, iż M.Gaworczyk jest bardzo dobrym radnym i godnie reprezentuje mieszkańców Bujen.

42


wow ~wow (Gość)21.01.2015 14:40

Jaki wójt taka przewodnicząca.

11


wolanka ~wolanka (Gość)29.01.2015 21:22

do czytelnika
masz racje, wójt dostał podwyżkę pensji, wszystkie swoje obietnice przedwyborcze spełnia

00


michasia ~michasia (Gość)06.02.2015 09:24

Właśnie to widać jakim michał jest dobrym radnym bezradnym. Kanalizację rozgrzebują czwarty miesiąc w tych samych miejscach, a michał udaje że tego nie widzi. Jestem ciekawa jak to zadziała. Ponoć firma , która ja wykonuje robi to po raz pierwszy i nie ma o tym pojęcia. Gratulacje Panie Michale.

11


do michasi ~do michasi (Gość)09.02.2015 21:29

a co ma radny do terminu wykonania kanalizacji, ma stać i poganiać pracowników, a może sam wykonać, jesteś żałosna michasiu...

30


michasia ~michasia (Gość)16.02.2015 14:28

a może za 600 złotych diety miesięcznej powinien pan radny wybrać się częściej do urzędu nie tylko raz albo dwa razy w miesiącu i spróbowałby coś załatwić w tej sprawie ? A może chodzi o to, że w pracy mu za ten dzień nieobecności nie zapłacą ?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat