metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zanzi ~Zanzi (Gość)03.11.2014 16:10

"urzednik" napisał(a):
jak się przemieszczam po mieście to po powrocie do domu sprawdzam czy Chojniak nie wisi w lodówce

Znam to uczucie. Ja codziennie rano, gdy "wychodzę na świat" (wyjeżdżam z domu do pracy ;)) to pierwsze, co mnie atakuje, to wielka gęba Krzywoustego, brrr...

121


Antoni ~Antoni (Gość)03.11.2014 16:11

Przeciez to jest swietna reklama dla P.Dajcza ... nie zdziwilbym sie gdyby sam to zrobil :P

132


78 ~78 (Gość)03.11.2014 17:34

Ale mi wiadomość!A kogo to obchodzi, wielkie persony z PISu Dajcz i Kozłowski.............Wnioskuję o komisje śledczą w sejmie :)

114


I tak i nie ~I tak i nie (Gość)03.11.2014 17:50

"Agula" napisał(a):
~Agula (Gość)7 godzin temu, 10:48
Zamiast wydawac pieniadze na plakaty powinni pomagac ubogim ludzia bo oni potrzebuja pieniadze i wsparcia te pieniadze wydane na plakaty napewno wiela osob by pomogly


Pani Agula... nic nie poradzimy na kampanię, muszą być plakaty i inne, ale to ich odbiorcy powinni ocenić, co dana osoba robi w życiu po za wyborami do Rady Miasta? Warto zainwestować w nowe twarze, jeśli nie pojawią się ich plakaty, to skąd będziecie wiedzieć, kto kandyduje. Warto przyjrzeć się sylwetkom tych mniej znanych. Rozdają tony empatii i darów dla potrzebujących. problem jest jeden ... bez wsparcia pracowników których wybraliśmy wcześniej.

40


ertees ~ertees (Gość)03.11.2014 17:59

Do piachu z radnymi i politykami polskimi

60


Odore ~Odore (Gość)03.11.2014 18:08

Czy ktoś, kto sprawuje władzę od co najmniej dwóch kadencji może wnieść jeszcze coś świeżego do miasta?

110


Lesina23 Lesina23ranga03.11.2014 18:22

Miasto przemówiło :):D

104


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.11.2014 21:05

Cytuję:
Kto i dlaczego zniszczył plakaty wyborcze?


A kto by tym sobie głowę zaprzątał? Ludzie mają to w dupie. Przed każdymi wyborami trwa wyścig w oblepianiu miasta. Wyścig szczurów, psia jego mać...

Cytuję:
W niedzielę koło 11.00 otrzymałem telefon, że mój baner jest cały pomazany i okropnie wygląda. Pojechałem więc i zdjąłem. Nie chcę nikogo posądzać, ale... - mówi Sławomir Dajcz


Niepomazany też wygląda okropnie. Ale to już problem do rozwiązania dla dobrego grafika, albo chirurga plastycznego...

Cytuję:
Myślę, że dopiero się to zaczyna, dlatego musiałem zgłosić to na policję. Wydaję na te plakaty pieniądze i nie chcę, by ktoś je niszczył – wyjaśnia Kozłowski.


Ano, jak widać Pan Szanowny traktuje kampanię wyborczą jako inwestycję, podobnie zresztą jak i reszta kandydatów. A jak wiadomo, każda inwestycja niesie za sobą pewne ryzyko.
Nie popieram ani chuligaństwa, ani wandalizmu, ani nieczystych zagrywek wyborczych. Jednak "problemy" "pomazanych" tudzież "podartych" kandydatów brzmią jakoś tak mało poważnie...

74


romek ~romek (Gość)03.11.2014 22:34

Nosił wilk razy kila- wynieśli i wilka.

42


Amelie ~Amelie (Gość)03.11.2014 23:52

W Wolborzu też zrywają. Ale to znak, że władza boi się o swoje stołki i okazuje w ten sposób słabość? Czyż nie?

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat