metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
uczyl mnie religii w kosciele ~uczyl mnie religii w kosciele (Gość)06.06.2014 09:36

Dusza czlowiek. Wiecej takich ksiezy z powolania a nie byloby zlej opini o kosciele. Szacunek.

60


luzik luzikranga06.06.2014 09:47

"luzik" napisał(a):
W warunkach wykluczenia społecznego żyje 27,8% polskich obywateli. W głębokiej biedzie żyje aż 14,2% polskich obywateli. To są dane Eurostatu.
Dziękujemy wszystkim walczącym o takie Polskie, dziękujemy wszystkim styropianowym warchołom i ich czarnym pomagierom - nawet jeśli akurat chodzą w różowej sukience.


Zastanawiam się czym kierowały się osoby, które postawiły minusy przy mojej wypowiedzi. Czy tak bardzie kochacie ten ustrój? Czy tak bardzo kochacie jaśnie pana księdza? Nie wiem tego. Ale jednego chyba mogę być pewny: rozum u was niewielki, za to brak szacunku dla innych ludzi - olbrzymi. Bo wasz minus oznacza akceptację dla upokorzenia i biedy, w której żyją miliony Polaków. Wstyd mi za was!

51


wierna ~wierna (Gość)06.06.2014 13:03

Phi, i tak nie dorasta do pięt księdzu Irkowi.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat