metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lena ~Lena (Gość)30.05.2017 09:46

Pan Krzysztof Kowalewski to wspaniała osobowość, aktor z powołania, jest sobą, niewielu aktorom udaje się zagrać swoje role, przekonując widzów, że gra się kogoś innego, a tak naprawdę gra się tylko samego siebie...
Jedyna uwaga- sposób prowadzenia i pytania niestety nie przekonały mnie, uważam, że niektóre były nie na miejscu i bezcelowe...
Wyrazy podziękowania Organizatorowi za zaproszenie i spotkania autorskie....odrobina kultury...oby więcej podobnych spotkań..
Spotkanie

128


uhuhu ~uhuhu (Gość)30.05.2017 10:54

Zagłoba jak się patrzy :))

64


pijak ~pijak (Gość)30.05.2017 15:52

Ja tak wyglądam po tygodniowym maratonie.

130


Kidler ~Kidler (Gość)30.05.2017 17:52

Ciekaw jestem czy wyprowadził na prostą szpital?

41


Zanzi ~Zanzi (Gość)31.05.2017 08:14

Czy będzie tył i nie dbał o cerę, czy będzie zadbany picuś, i tak jest jednym z moich ulubionych polskich aktorów :)

74


Mia ~Mia (Gość)30.05.2017 10:23

Pan Kowalewski z szacunku wzajemnego - my dla niego, on dla nas - mógłby zadbać trochę o swoją fizjonomię, bo fryzjerów i nożyczek w Polsce nie brakuje, a to, że jest aktorem, to nie znaczy, że ma wyglądać jak wczorajszy, który zwlókł się dopiero z wyra.

266


Jacek Sokalski ~Jacek Sokalski (Gość)30.05.2017 09:23

Bardzo sympatyczne spotkanie

89


loko ~loko (Gość)31.05.2017 23:00

Aktor dobry, nie bardzo dobry ,ale jedne roli nie potrafił zagrać .
Grał a może nadal gra rolę wyborcy peło i grał wyborcę popierającego kandydata Bronisława K. ale niestety nie zapamiętał tekstu i nie potrafił zaragumentować dlaczego go popiera ...

69


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)30.05.2017 22:33

Roztył się niemiłosiernie (a propos, pamiętacie w jakim filmie powiedział "Ja miałbym się ożenić z tym roztytym baleronem?!"?), ale bardzo go lubię oglądać w filmach. Jeden z najlepszych i najlepiej rozpoznawalnych polskich aktorów. Niech nam żyje i gra jak najdłużej!

41


mik ~mik (Gość)08.06.2017 15:52

Troszkę "herbaty" z termosu trzeba wypić, żeby złapać taką cerę i worki pod oczami.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat