Dzisiaj jechałem MZK nr 9 i kierowca narzekał, że nie da się dostać na pętlę na Nowowiejską MANem, bo samochody są pozostawiane na jezdni. To kolejny argument mówiący za tym, by tej całej Rol-Szansy nie było, bo odbywa się w niedogodnym miejscu. Kierowcy nie mają gdzie zaparkować, bo na polach rzodkiewka, to pozostawiają samochody na drogach. Powinna też interweniować straż miejska, bo jak taka MZK ma przejechać między samochodami, gdzie jest dwa metry miejsca?
Wszyscy tylko narzekać potrafią, nie chcesz, nie jedź! A nie teraz płaczecie, że kurz. To jest Rol szansa, a nie wystawa obrazów w Wersalu! Moim zdaniem warto zajrzeć, dwa razy więcej wystawców niż wiosną, ciekawe rośliny i imponujące sprzęty
To sie organizator popisał zapewniajac parkowanie w polu na roli ,było uprzedzic zeby gumiaki zabrac bo kazdy miał nogi czarne od ziemi .Wczesniej pole zjechane było agregatem uprawowym .jak zwukle to samo nic nowego tylko ceny z kosmosu i szkoda nawet jechac
Mieszkam kilka przecznic dalej od tego wiejskiego festynu i nie zamierzam tam iść.
Oj panstwo z miasta toz to nawet na wsi takich burakow nie ma EP fakt wstyd z taka rejestracja jezdzic.
A był ktoś z PSLu? Wszak niedługo wybory. Parę lat temu po Rolszansie przeszechadzał się śp Andrzej Lepper.
Pisowców była masa bo chłopy ze wsi głupie i dadzą się im ogłupić
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!